1345
1363

سلام دوستای خوبم میشه یه نظر بدید به نظرتون اسم نیکا قشنگ تره یا اسم‌همتا؟دخمل من ایشالا آذر ماه به دنیا میاد

محشر که شود من به خدا خواهم گفت آنکه تو از من گرفتی همه جانم بود...روزهای سخت بی مادری...بی پدری...

همتا قشنگتره

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

به سلامتی مبارکاااا باشه. پیشاپیش میگم قدمش خیر باشه برای خانواده  ونامدار باسایه پدرومادر   بنظرمن (نیکا) قشنگ

خنده مابینی و ازگریه مابی خبری . حالم ازدرون ابریست وازبیرون آفتابی . خنده تلخ من ازگریه غم انگیزتر است. کارم ازگریه گذشته بدان میخندم .

نیکا

این که «دین من انسانیت من است»، یعنی چی؟ انسانیت را، خدا به انسان داده. دین را هم خدا برای انسان فرستاده. انسانیت و دین یکی نیستند انسانیت جزئی از فطرت اولیه بشر است و وظیفه اوست دین انتخاب و نشان دهنده قدرت عقل و اختیار انسان است !                                                                  انسانیت دین نیست و لزوماً هر کسی که دنبال دین بره آیینه دین نیست رفتار هر انسانی نشان دهنده شخصیت خودش هست ! قبل از اینکه دینتو انتخاب کنی چی بودی!خب راحت بگو من اعتقاد تورو قبول ندارم دوست ندارم دین خاصی داشته باشم تعریف دینو زیر سوال نبر!به اونا هم که مجبورت میکنن بگو خودش گفته لااکراه فی الدین رااااحت ولی نه تو اعتقاداتو تو حلق کسی فرو کن نه بذار کسی تو حلقت اعتقاداتشو بچِپونه 

نیکا اسم برادرزاده ی منه عاشقشم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
1376