2733
2734

باعث سرطان نميشه ولي تا پاي مرگ ميبره قشنگ

ديگه غيرقانوني شده انجام نميدن

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باعث سرطان نميشه ولي تا پاي مرگ ميبره قشنگ ديگه غيرقانوني شده انجام نميدن

کی اینو گفته ؟

البته از متد های ترکیبی و جدید استفاده میکنن و همه یک نوع عمل نمیشن بسته به شرایط نوع عمل را مشخص  میکنن

2738
باعث سرطان نمیشه ولی دهن بیمار و خانواده اش سرویس میشه مثل من بدبخت

از چه نظر اذیت شدین شما؟؟

خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹
از چه نظر اذیت شدین شما؟؟

از نظر اینکه ، حین عمل طحال خون ریزی کرد و تخلیه شد، سپس بیمار ذات الریه گرفت، بعد خروجی معده تنگ بود و کاهش وزن ناگهانی داشت، دوباره رفت زیر عمل تا انسداد برطرف بشه. 

كي عير قانوني شد چند وقته !

يكي دوساله

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
از نظر اینکه ، حین عمل طحال خون ریزی کرد و تخلیه شد، سپس بیمار ذات الریه گرفت، بعد خروجی معده تنگ بو ...

حین هر عملی ممکنه مشکل به وجود بیاد این دیگه به مهارت پزشک بستگی داره

پزشک شما خیلی بی دقتی و کم کاری کرده

عملتون رایگان بود؟

از نظر اینکه ، حین عمل طحال خون ریزی کرد و تخلیه شد، سپس بیمار ذات الریه گرفت، بعد خروجی معده تنگ بو ...

اخه پدر من یک سال و خورده ای هست عمل کرده راضیه خیلی ماشالا خوب شده 

فقط تنها مشکلی که داره اینه که عصبی شده خیلی 😢😢

خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹
2706