1345
1341

ممنون از همکاریتون     

هر آدمی ممکنه که بِتونه تو زندگیش به آسایش برسه،،ولی آرامش فقط برای کسانیست که دلشون وصل به خدا باشه..خدایا شکرت..😊💕

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

تبریز

کوفته تبریز

آبگوشت دیزی سنگی

کوکو لوبیا 

سبز خورشت هویج

آش ماست...

اوجاج آشی 

شربای تره

دلمه بگ مو

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی  رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت .                                                   دوست عزیز مجازی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته من دوست ندارم بینمون کدورتی پیش بیاد من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی چیزیو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده سلیقه با من مخالف بودی منو ریپلای نکن
خورشت ترواتر دستورشو از تو نت ورداری بهتره 

عزیزم ببخشید زدم تو نت ولی نمیدونم چرا نیومد

هر آدمی ممکنه که بِتونه تو زندگیش به آسایش برسه،،ولی آرامش فقط برای کسانیست که دلشون وصل به خدا باشه..خدایا شکرت..😊💕

بریانی 

تباهگ 

بتوماش 

خورش آچاری

و...

اووه خیلین

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  
1226
اصفهانی؟

خیر 

بلوچستانیم

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  

نون ماهیتابه ایی یا فتیر شمال😍 اردو دو قاشق ماستو تخم مرغ و اب رو قاطی میکنی خمیر درس میکنی بعد پیازو خلال میکنی و میزاری لای خمیر گردو هم همینطور خمیرو با وردنه باز میکنی و گرد میکنی بعد میزاری تو ماهیتابه سرخ میکنیش اوفففش نمیدونین چیه اخه😍😍😍

1364