1373
1389

سلام خانمای گل 

بازم کلی کار داریم و پلاسیم تو نی نی سایت😆بیاین قرار بذاریم همگی بریم کارامونو انجام بدیم بیایم انگیزه ایجاد کنید😍😆

قانون نی نی سایتی ها:یه تاپیک میزنی نظر اول تعریفت کرد یعنی حله همه پشت سر اون تعریفت میکنن ولی وای بحالت نظر اول خار داشته باشه و ادامه ماجرا..😞😞

چطوری؟نیستی؟اقدام کردی؟

قانون نی نی سایتی ها:یه تاپیک میزنی نظر اول تعریفت کرد یعنی حله همه پشت سر اون تعریفت میکنن ولی وای بحالت نظر اول خار داشته باشه و ادامه ماجرا..😞😞

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1387
اگر ادامه داره و گزارش میدیم هرروز من هستم

آره عزیزم چرا ادامه نداشته باشه؟ی انگیزه هم میشه برامون

ما تازه میخایم بخوابیم    

😂😂😂😂

ووووی نه نی نی سایت تعطیل میشه😅

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر روز های باقی مانده تا یک اتفاق خوب..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
ووووی نه نی نی سایت تعطیل میشه😅

😂😂😂

1376

من سرماخوردم در بستر افتادم حالم وخیمه

فعلا دعا کنید خوب شم تا منم در اینده بیام

آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:                  به من چه؟!به تو چه؟!!                                             دعا کنید کارام درست شه🤗
من همه کارامو انجام دادم خونه مرتب و منظم الان هم بیکار نشستم😊😊😊😊😜😜😜

خوش به حال تو

چه زنی

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر روز های باقی مانده تا یک اتفاق خوب..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
من همه کارامو انجام دادم خونه مرتب و منظم الان هم بیکار نشستم😊😊😊😊😜😜😜

خوشا به سعادتت😆

1288

من دیوز عصر تا شب همه جااااااا رو تمیز کردم

گردگیری کامل حتی پشت پنجره ها

جارو و تی کل خونه

حمام دسشویی هم شستم

الانم سرکارم

همه جا مرتبه الان خداروشکر

فقط 4 ماهه غذا نپختم  

1339