2703
2553
عنوان

دلم میخواد دخترم به شیر خودم وابسته شه

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 69 پست

من خودم یه وعده شیرخشک میدم پسرم ۸۱روزشه.

دیشب تا صبح سینه هام درد داشت ازبس شیرجمع شده بود عین سنگ بود گفتم کاشکی فقط شیر خشک وجوذ داشت😂ازبس شل وسفت وبزرگ وکوچیک میشه سینه هام دیونه شدم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
شیرم داره کمتر میشه از وقتی اومدم سرکار مثلا باید چند سی سی بشه وقتی یه بار بدوشم

عزیزم شب شیرخشک نده بذار سینه ت مک بزنه پحتی اگه شیرت کم بود 

مک زدن تو شب شیر رو زیاد میکنه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شب شیرخشک نده بذار سینه ت مک بزنه پحتی اگه شیرت کم بود  مک زدن تو شب شیر رو زیاد میکنه

شبا دیگه زیاد بیدار نمیشه

دیر میخوابه تا وقتی برم سرکار بیدار نمیشه

به زور یکی دو بار شیرش میدم اما گیجه و کم میخوره

شبا دیگه زیاد بیدار نمیشه دیر میخوابه تا وقتی برم سرکار بیدار نمیشه به زور یکی دو بار شیرش میدم ام ...

تلاش کن وقتی ساده بگیری تا نق بزنه شیشه بهش بدی تاثیر نداره.

بذار حسابی گرسنه بشه سینه ت بده وقتی بفهمه خبری نیست مک میزنه.

ماشالله بزرگ شده کاملن میفهمه.

2720
تلاش کن وقتی ساده بگیری تا نق بزنه شیشه بهش بدی تاثیر نداره. بذار حسابی گرسنه بشه سینه ت بده وقتی ب ...

اگه کمبود وزن ناشت بهش نمیدادم

اما خیلی ریزه

اعصابم خورد میشه هر کی یه چیزی میگه

اگه کمبود وزن ناشت بهش نمیدادم اما خیلی ریزه اعصابم خورد میشه هر کی یه چیزی میگه

عزیزم ۶ماهه ش با غذا خوردن تپلش کن اکثرن این دوران تپل میشن.

دخترداییم تجربه زیاد داره گفت وقتی بزرگ بشن همیشه اول غذارو بده  بعد اگه خواست شیر بده .غذارو تزئین کن با داستان گفتن وبازی کرذن با غذا ادا در اوردن بهش بده تا ذوق کنه

نگران نباش به حرف هیچکسم اهمیت نده .مرذم همیشه دهنشون بازه مطمئنم باش وزنشم بالا باشه بازم حرف درمیارن

مثلن میخان بگن ما بلدیم تو بلد نیستی😒

شیرم داره کمتر میشه از وقتی اومدم سرکار مثلا باید چند سی سی بشه وقتی یه بار بدوشم

خب بدوش حتما ک کم نشه. مقدارش بستگی داره به این ک چند دقیقه بدوشی و چقد شیر داشته باشی. صبح زود شیر زیاده شب خوب بخواب و خرما هم بخور .

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
2714
2706