2726

دوستای خودمو می بینم که اصلا خوشگل هم نبودن 

اما چون خانواده پر رفت و امدی داشتن   دوست و اشنا زیاد داشتن ازدواج های خوبی کردن مثلا یکیشون با یه داروساز ازدواج کرده 

یکیشون شوهرش مهندس شرکت نفته 

یکی دیگشون دامپزشکه شوهرش 

یا حداقل پرستارن دوتاشون 

خلاصه کیسشون‌خوبه

اونوقت من چی ... همه بهم میگن زیبایی اما حتی یه خواستگار درست حسابیم‌ندارم هرکی میاد سمتم بخاطر قیافم و دوستی و رابطه جنسی میخواتم با اینکه تیپ جلفی ندارم اصلا کاملا معمولیه تیپم 

از تنهایی با یه پسر دوست شدم بهم گفت فوق لیسانس و کلی چیزا گفت که بعد چند ماه فهمیدم همش دروغ بوده 😔  حتی فهمیدم دیپلمست و کوچیکتر خودمه و اینکه کلی هم اذیتم کرد فحشای بد بهم داد ولی الان که کات کردیم باز دلم تنگ شده اما واسم قیافه گرفته همینم واسم شاخ شده انقدر که هرچی دلش خواست بهم گفت 

خدایا پس من چی 😔

من خانوادمم اهل رفت و امد نیستن کلا انگار از همه دنیا دوریم 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همین نداشتن رفت و امدا باعث شده زندگی داداشم نابود شه

چیکار کنم 😔 کاری ازم برنمیاد

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
چیکار کنم 😔 کاری ازم برنمیاد

سعی کن ب زیباییت خیلی برسی خیلیییییی تنها راه همینه اونوقت یکی میاد سر راهت ک واقعا میخوادت

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

دقیقا شرایط منم مثل تو بود عزیزم 

میفهمم کاملا چی میگی 

نه دوستی نه آشنایی منم دقیقا مجبور بودم با غریبه ها ارتباط بگیرم که اونم به قول تو یا به خاطر رابطه بود چون خیلی خوشگل و خوش هیکلم یا سرکاری فقط مخض سرگرمی! 

تازه اگرم یه خواستگار خوب پیدا میشد تا از وضع خانواده م با خبر میشد میرفت 

اگر میخوای خدا بهت کمک کنه حرف خدارو گوش کن و زیر رابطه های اینجوری رو خط بکش اگر برای انسان ضرر نداشت حرام نمی شد الانم شما عجله میکنی سهم شما هم کنار گذاشته شده بالاخره که یه روز ازدواج میکنی می فهمی چرا این روزا رو الکی غصه خوردی چقدر بعد ها حسرت میخوری خدانکرده

خدایا شکرت 
سعی کن ب زیباییت خیلی برسی خیلیییییی تنها راه همینه اونوقت یکی میاد سر راهت ک واقعا میخوادت

😔 چه فایده زیبایی که تا ابد نمی مونه 

اسی عکس نمیذاری آخه تو یکی از تاپیکات گفتی با دوست پسرت کاتی و یکی دیگه افتاده دنبالت کنجکاو قیافت شدم😎😎😎

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
یعنی چی بهتری .

تو خودتو دست کم گرفتی واسه همین رفتی سراغ یه پسر کمتر از خودت یکم غرور هم چیز خوبیه ها من جای تو بودم وقتی میفهمیدم از من کمتره محل سگ هم بهش نمیدادم البته من هیچ وقت دوست پسر نداشتم شایدم به خاطر غرورم بوده ولی خودمو دست کم نگرفتم آخر سر هم همونطور برام درست شد یادمه بعد از اینکه از همسر اولم جدا شدم مامانم اصرار داشت شرایط هر خواستگار دست پایین و قبول کنم تا مثل بقیه دخترای فامیل ازدواج کنم منم پامو کردم توی یک کفش به مامانم گفتم یا باید یه دکتر بیاد خواستگاریم یا اصلا ازدواج نمیکنم مامانم بهم میخندید میگفت یه کشاورزم نمیاد با این شرایط اونوقت دکتر میخوای منم میگفتم پس ازدواج نمیکنم من یکسال عقد بودم جدا شدم بالاخره بعد 6 سال که از جداییم میگذشت با یه آقا که فقط سه ماه عقد بوده و از خانومش جدا شده و دکتر هم بود ازدواج کردم الان واقعا خوشبختم و یه دختر ناز دارم

2706