1373
1363

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

منم حالم خیلی بده همسرم نمیذاره برم پیش روانپزشک،حال دلم بده اما ظاهرم نشون نمیده ها از درون پراز آه ...

اره منم جلو شوهرم همش خلو چل بازی درمیارم البته یه بار بهش گفتم ببرتم روانپزشک گفت پول ندارم

1387
احساس میکنم خیلی ادم بدو گناهکاریم

همین که احساس گناهکار بودن رو میکنی یعنی آدم خوبی هستی، یعنی وجدانت هنوز بیدار، یعنی هنوز اون گناه برات زشتی داره، برا ت عادی نشده اینا نشانه های خوبیه.آخ اگه بدونی خدا چقدر مهربون و چقدر خوشحال میشه وقتی که بنده ای از گناهش شرم کنه.

خداوند خودش گفته محبوب ترین بنده من جوانی است که توبه میکند.

از خدا بخواه که تو گناه نکردن کمکت کنه. تو خیلی خوبی.👌👌✌✌

خدایا...دوست دارم❤❤❤❤❤
1376
😐فکر خوبیه

شوخی نکردما

این یکی از راههای درمانه😘

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیذم و روری چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگرمخودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
1226

منم از خودم بد میاد یعنی متنفرم چون ادم با سیاسیتی نیستم و دلم خیلی پاکه متاسفانه .. وقتی دختر عموم سر جریان خانواده نامزدم  بهم گفت دنیز دلم واست میسوزه خیلی ادم ساده ای هستی واقعا حالم از خودم بهم خورد خیلی شکستم خیلی  چون واقعا فهمیدم ک راست میگه و کسی ک میخواد ازدواج کنه باید خیلی بیشتر از اینچیزا سیاست داشته باشه .. یا یکی دوروز پیش داشتم ب گربه تو خونمون غذا میدادم یعنی غذای خودمو دادمش مامانم زد تو سرم گفت خاک توسرت هر چی میکشی از این دلته  خوبی زیادی بدی میاره با اینکه گفتمش این حییوونه چ ربطی داره ب ادما ولی حرفش همش تو ذهنمه

💗تروخداواسهخوشبختیم  و خوب شدن دست نامزدم صلوات بفرستین ولاههبدجورمحتاجدعاتونم💗
منم از خودم بد میاد یعنی متنفرم چون ادم با سیاسیتی نیستم و دلم خیلی پاکه متاسفانه .. وقتی دختر عموم ...

پاک بودن سهم هرکسی نیس.همینکه عذاب وجدان داری خوبه

1364