2737
2734
عنوان

خانما اینکه یهو ...

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 32 پست
یه دکتر برو خب انقدر حالت بده.. . البته اگر چند روز اخیر ناراحتی کردی یا استرس داشتی احتمالا برای او ...

اره یه شبو تا صبح حالم خوب نبود استرس بدی داشتم برا امتحان

چند روز پریودم جلو‌افتاد

حالام‌اینطوری

من موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟

بخدا بچشم بغلش بود مادرشم حرفشو تاییدمیکزد میگفت همه چی نرمال  بوده فقط یه جورایی شدم سونو دادم گفته دوهفته دیگه وقت زایمانته

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
این که دلیل نمیشه😏من دیروز یه خانومی دیدم میگفت دوهفته مونده به زایمانم فهمیدم باردارم😉

واقعاااا؟؟؟؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2731
نمیدونم من که هنوزم باور نکردم میگفت نا بی بی نه آزمایش نشون نداده سرموعد پری شده 

وای خدا پس چطوری نشون داده

مگه ممکنه اخه

بخدا بچشم بغلش بود مادرشم حرفشو تاییدمیکزد میگفت همه چی نرمال  بوده فقط یه جورایی شدم سونو دادم ...

وا پس شکمش چی؟

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

رو خودت کار کن منم اویل ازدواجم وقتی ی ناراحتی پیش میومد دقیقا مث شما میشدم رفته رفته شدید تر شد 

ببخشید علاوه بر حالت تهوع و استفراغ و نبود اشتها اسهالم گرفتم رفته رفته ضعیفتر شدم الان کوچکترین ناراجتی پیش بیاد علاوه بر همه ی اونا سریع پریود هم میشم با لخته ها ی خون زیاد 

هر چیزی ارزش اعصاب خوردی نداره سعی کن بیخیال باشی مث من نشی

منم چندسال پیش یه اتفاقی برام افتاد از شدت ناراحتی اشتهامو از دست دادم یعنی اینطوری بود که وقتی غذا میخوردم یه دفعه اون اتفاق میومد جلوی چشمم و اشتهام کور میشد و حالت تهوع میگرفتم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2738
بخدا بچشم بغلش بود مادرشم حرفشو تاییدمیکزد میگفت همه چی نرمال  بوده فقط یه جورایی شدم سونو دادم ...

نه بابا  بی خود گفته

شکمش چی پس!!

اصلا‌ قابل باور نیست

میگفت دیدم بزرگ شده ولی گفتم حتما دارم چاق میشم هیچ حالتی هم نداشتم نه تهوع نه ویار نه بدحالی کاملا ...

ببخشید گلم اما شکم دوهفته مونده به زایمان چیزی نیست ادم بگه دارم چاق میشم خدایی نکرده نمیگم شما دروغ میگیا قطعا اون خانم غلو کرده 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
نمیدونم من که هنوزم باور نکردم میگفت نا بی بی نه آزمایش نشون نداده سرموعد پری شده  

تهوع نداشته ؟ ویار نداشته ؟ سنگین نشده ؟شکمش بزرگ نشده ؟

اینا همه به درک. بچه لگد نمیزده تو شکمش؟؟؟؟؟؟؟؟

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
رو خودت کار کن منم اویل ازدواجم وقتی ی ناراحتی پیش میومد دقیقا مث شما میشدم رفته رفته شدید تر شد&nbs ...

ای کاش میشد استرس نداشت

2706