1373
1363
عنوان

بی میلی نامزدم نسبت به من...

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 74 پست

اول یه سوال. چرا هنوز میگید نامزدم؟  

همسرتونه

به نظر از خودش بپرسید. بعضی مردا بعد از عقد انگار یهو میترسن از اینکه ازدواج کردن. شاید دلیلش اینه

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیذم و روری چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگرمخودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

هر ادمی فرق داره برو مشاور اگر میتونی اونجا دقیقتر ازت سوال میپرسه و راهنمایی میکنه 

این که «دین من انسانیت من است»، یعنی چی؟ انسانیت را، خدا به انسان داده. دین را هم خدا برای انسان فرستاده. انسانیت و دین یکی نیستند انسانیت جزئی از فطرت اولیه بشر است و وظیفه اوست دین انتخاب و نشان دهنده قدرت عقل و اختیار انسان است !                                                                  انسانیت دین نیست و لزوماً هر کسی که دنبال دین بره آیینه دین نیست رفتار هر انسانی نشان دهنده شخصیت خودش هست ! قبل از اینکه دینتو انتخاب کنی چی بودی!خب راحت بگو من اعتقاد تورو قبول ندارم دوست ندارم دین خاصی داشته باشم تعریف دینو زیر سوال نبر!به اونا هم که مجبورت میکنن بگو خودش گفته لااکراه فی الدین رااااحت ولی نه تو اعتقاداتو تو حلق کسی فرو کن نه بذار کسی تو حلقت اعتقاداتشو بچِپونه 
اول راه باید تمایل نشون بده 

این تصور اشتباهه عزیزم

تا مدت ها این تمایل باید از سمت مرد باشه 

حداقل چند ماه اول

من خودمم تو این شرایط بودم و کاملا استارتر را میفهمم ولی همسر من حواسش  پیش دوست دخترش بود

اگر با نبودش هیچ میلی 

چراجام مرا بشکست لیلی

حتما دوستت داره روش نمیشه هنوز خجالت میکشه هستن آدمایی که کم رو هستن بعضی ها هم دوست ندارن کسی لمسشون کنه مثل داداش من یکم دستت به جاییش بخوره سریع سرت داد میزنه

کاشکی غم و دردمون این خونه سردمون مثل یه گلستون میشد باز لب خاموشمون عشق فراموشمون مثل گل خندون میشد
1376
1226
1364