1345
1363
عنوان

بی میلی نامزدم نسبت به من...

1675 بازدید | 74 پست

سلام بچه ها 

منو نامزدم نزدیک یه ماهه که عقد کردیم اما احساس میکنم که اون نسبت به بغل کردن و بوسیدن من بی میله و چون من ازش میخوام اینکارو میکنه و یه جورایی سعی میکنه ازم فاصله بگیره خونه ما تقریبا یک ساعت باهم فاصله داره و اون دوست نداره که از هر چند روز بیاد نمیدونم چطوری باید به خودم جذبش کنم لطفا راهنماییم کنید

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

نمیخوادت به همین سادگی !!!!

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/
1376
1226

فعلا زیاد بهش فشار نیار کم کم یخش باز میشه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

یه دلیل دیگه من از زبون برخی اقایون شنیدم (تو سایتهای مشاوره خوندم) 

میگن چون خیلی هات هستن و با بغل و بوس به استانه چیز میرسن و مکان مناسب نیست فاصله میگیرن! 😁 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  

یکی از اشناهای ما پسری بود سی ساله پسره خیلی مثبت و خوبی ..نامزد کردن با دختر خانمی و بعد چند ماه نامزدیشو بهم زد ....و گفت به همه که تفاهم نداشتیم ولی بعد سالها که ازدواج کرد و حالاهم دوتا بچه داره ، به خانمش علت و گفته بود ..میگفت هروقت میرفتم پیشش دهنش خیلی بو میداد و نمیتونستم چیزی بگم ....دندوناش زرد و کثیف بود و مشخص بود اصلا مسواک نمیزنه ..

استارتر فدات شم بخدا یدفه یادم به این افتاد نه که خدانکرده بگم شما اینجوری 

1339