2410
2553
عنوان

حالت تهوع هفته ۵ بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 18 پست
تهوع رو اره ولی من کارای خونه و پخت و پزمم تا ماه نهم و روز زایمانم انجام میدادم موقع تهوع شال دور ...

نمیدونم عزیزم میخوام احتیاط کنم ولی انگار دارم افراط میکنم چون اعتماد بنفسم رو از دست دادم که دیگه نمیتونم هیچ کاری کنم

دکتر گفت کم کم عادت کن به شکم نخوابی ایشالا فردا که جمعه س یکم کارای خونه رو میکنم شاید روحیه م بهت ...

اره افرین، خیلی اروم ، هی بشین

بعدم الکی دیگه نمیخواد خیلی تمیز شه

اصلا من خونه رو تمیز کردم حالم خیلی بهتر شد

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم عزیزم میخوام احتیاط کنم ولی انگار دارم افراط میکنم چون اعتماد بنفسم رو از دست دادم که دیگه ن ...

ايشالا دوران بارداريه خوب و ارومى داشته باشي😘

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
انقد که همه میگن مواظب باش و اینا ترسیده شدم 😢 میگم حالا این سه ماه بگذره بعد باز خودم کارا رو میکن ...

ببین اگه از الان تنبلی کنی دیگه وقتی شکمت بزرگ شد اصلا نمیتونی تکون بخوری اگه مشکلی نداری و دکتر استراحت مطلق نداده یا خدای ناکرده خونریزی نداری از الان تنبلی نکن چون زايمانت سخت میشه اگه کم تحرک باشی ،خاطره زایمان منو بخون شاید بدردت خورد

2456