2703
2553
عنوان

حالت تهوع هفته ۵ بارداری

199 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

من صبح با دل آشوب و یه حالت عصبی از خواب بیدار میشم.شنیدن اخبار که متاسفانه خبرهای بدی هم هست حالم رو بدتر میکنه 

اینکه نمیتونم مثل قدیم به شکم بخوابم یا پیاده روی کنم ،کارهای خونه مونده حالم رو بد میکنه 😢 بعدش عذاب وجدان میگیرم که ناشکری دارم میکنم 

لطفا راهنمایی کنید با این حال عصبی چه کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم مثل توام من هفته ۷ هستم 

تازه شوهرمم باهام همش قهر میکنه امیدم فقط به این بچس 

خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹

عزیزم منم هفته پیش ک تازه فهمیدم باردارم یکم حس تورو داشتم،ی روز پاشدم خیلی خوشان خوشان و اروم خونه رو نرتب کردم فقط گردگیری و اشپزخونه و اینا، ب شوهرمم گفتم جارو کشید

سخت نگیر دیگه

اونوخ چرا نتونی ب شکم بخوابی؟

مگه عب داره؟🙄🙄🙄

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

من توی ماه 8 بودم به شدت درد کشاله ران و کمر داشتم یادمه درست 4 ساعت توی آشپزخونه شلنگ آوردم و یخچال و گاز و فر شستم و آشپزخونه رو برق انداختم البته شب دیگه نتونستم بخوابم از درد .....یادمه 9 آبان زایمان کردم ولی تا 8 آبان دو شیفت سر کار بودم.....شما زود خودتو باختی

2714

تهوع رو اره ولی من کارای خونه و پخت و پزمم تا ماه نهم و روز زایمانم انجام میدادم

موقع تهوع شال دور دهنم میبستم کارامو‌میکردم

پیاده روی هم میکردم با اینکه خونریزی داشتم

رو شکممم میخوابیدم تا وقتی ۴ماهم نشده بود

نمیدونم دیگه چجوری انقدر برا شما غیرقابل تحمل شده حتما تلقینم میکنی که حالت بده

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...

حالا که هنوز باید خوب باشی عزیزم

من از هفته 8 تا همین الان که وارد 17 شدم از تهوع و بالا اوردم جوووونم به لبم رسیده

از همون هفته 6/7 دیگه نتونستم اشپزی کنم

جز نون پنیر و ماست و خیار هم چیزی نخوردم

تازه همه میگن قسمت خوبشه کم کم سنگین میشی و....

ولی به نظرم هیچییییییییییی بدتر از تهوع و بالا اوردن نیست

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

من شاغلم از صبح تا 5 عصر سرکارم

وقتی میرم خونه همه کارامو خودم انجام میدم به جز اشپزی

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
من که تا وقتی شکمم بزرگ نشده بود به شکم دراز میکشیدم هفته 5 که راحت میشه پیاده روی کرد هنوز هیچ اتفا ...

میدونی آخه دکترم گفت عادت کن از الان به شکم نخوابی

برای کار خونه و پیاده روی هم میترسم براش اتفاقی بیفته 😢 واسه همین احتیاط میکنم

عزیزم منم هفته پیش ک تازه فهمیدم باردارم یکم حس تورو داشتم،ی روز پاشدم خیلی خوشان خوشان و اروم خونه ...

دکتر گفت کم کم عادت کن به شکم نخوابی

ایشالا فردا که جمعه س یکم کارای خونه رو میکنم شاید روحیه م بهتر شد

من توی ماه 8 بودم به شدت درد کشاله ران و کمر داشتم یادمه درست 4 ساعت توی آشپزخونه شلنگ آوردم و یخچال ...

انقد که همه میگن مواظب باش و اینا ترسیده شدم 😢 میگم حالا این سه ماه بگذره بعد باز خودم کارا رو میکنم

2706