1345
1341
عنوان

لواااااااشک

225 بازدید | 23 پست

کسی میدونه لواشک خونگی از کجای تهران میشه خرید؟؟حامله ام از دیشب انقدر هوس کردم دارم میمیرم 

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹

برو کاربر بانو 75 لواشکاش خوبه

این که «دین من انسانیت من است»، یعنی چی؟ انسانیت را، خدا به انسان داده. دین را هم خدا برای انسان فرستاده. انسانیت و دین یکی نیستند انسانیت جزئی از فطرت اولیه بشر است و وظیفه اوست دین انتخاب و نشان دهنده قدرت عقل و اختیار انسان است !                                                                  انسانیت دین نیست و لزوماً هر کسی که دنبال دین بره آیینه دین نیست رفتار هر انسانی نشان دهنده شخصیت خودش هست ! قبل از اینکه دینتو انتخاب کنی چی بودی!خب راحت بگو من اعتقاد تورو قبول ندارم دوست ندارم دین خاصی داشته باشم تعریف دینو زیر سوال نبر!به اونا هم که مجبورت میکنن بگو خودش گفته لااکراه فی الدین رااااحت ولی نه تو اعتقاداتو تو حلق کسی فرو کن نه بذار کسی تو حلقت اعتقاداتشو بچِپونه 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
یکی هست تو همین سایت خیلی چیزایه خوبی داره

نمیتونم تحمل کنم ۳/۴ روز طول میکشه تا بیاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹

@_بانوووو_75    

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

لواشک خالص و طبیعی اگر خواستی گلم پست میکنم برات یک روزه میرسه تهران همه تولید خودمون حتی شکر و نمک نداره 😍😍

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469
لواشک خالص و طبیعی اگر خواستی گلم پست میکنم برات یک روزه میرسه تهران همه تولید خودمون حتی شکر و نمک ...

جدی یه روزه میرسه؟؟ ینی فردا میرسه ؟؟ قیمتا چجوریه؟؟ 

ترش ترش میخوام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😫😫😫دهنم اب افتاد😭😭😭😭😭

باورت میشه من دیشب نخوابیدم انقد لواشک میخواستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدی یه روزه میرسه؟؟ ینی فردا میرسه ؟؟ قیمتا چجوریه؟؟  ترش ترش میخوام

اگر تا ساعت 9 سفارشت رو بتونی ثبتش کنی شاید بتونم به پست امروز برسونمش 

و انشاالله شنبه برسه دستت گلم 

میتونی سریع تلگراام یا واتساپ پیغام بدی بمن؟

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469
1288
اگر تا ساعت 9 سفارشت رو بتونی ثبتش کنی شاید بتونم به پست امروز برسونمش  و انشاالله شنبه برسه د ...

من تا شنبهههه روانی میشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تا شنبهههه روانی میشم 

سلام 

به نظرم سفارشتو به بانو بده که از لحاظ لواشک تامین باشی 😁

و بفرست یه نفر بره از سوپرمارکت لواشک بسته بندی بخره تا شنبه سفارشت برسه دستت

آری ، پاییز نزدیک است . اما پاییز که همیشه صدای خش و خش برگ ها در گذر ها نیست ، پاییز که همیشه با بوی مهر نمی آید . پاییز گاهی در زیرسیگاری روی میز ، زیر انبوهی از خاکستر است . گاهی حوالی عطری تلخ پشت یقه ی لباسی تا شده ، گاهی هم نم بارانیست که گوشه چشمانت می درخشد . پاییز که همیشه لای برگ های زرد و نارنجی نیست ، گاهی در دل کاجیست میان یک کاجزار همیشه سبز . گاهی قهوه ایست که سر می رود ، غذاییست که ته می گیرد و لبخندیست که بی بهانه بر لبانت می نشیند . ساده بگویمت ، دلتنگ که باشی پاییز نزدیک است ...
سلام  به نظرم سفارشتو به بانو بده که از لحاظ لواشک تامین باشی 😁 و بفرست یه نفر بره از سوپرما ...

فکر خوبیه 😁😍😍

1364