1345
1363

سلام دوسیا،امروز صبح رفتم ازمایش بارداری دادم،تو شهر شما هم ازاده؟ من شیرازم چقد بی انصافن من ماهی 517بیمه تامین اجتماعی تو محل کارم برام رد میکنن بعدم که همه جا میگن دارو ازاد،ازمایش ازاد!

اره وقتی دکتر ننویسه ازاده

این که «دین من انسانیت من است»، یعنی چی؟ انسانیت را، خدا به انسان داده. دین را هم خدا برای انسان فرستاده. انسانیت و دین یکی نیستند انسانیت جزئی از فطرت اولیه بشر است و وظیفه اوست دین انتخاب و نشان دهنده قدرت عقل و اختیار انسان است !                                                                  انسانیت دین نیست و لزوماً هر کسی که دنبال دین بره آیینه دین نیست رفتار هر انسانی نشان دهنده شخصیت خودش هست ! قبل از اینکه دینتو انتخاب کنی چی بودی!خب راحت بگو من اعتقاد تورو قبول ندارم دوست ندارم دین خاصی داشته باشم تعریف دینو زیر سوال نبر!به اونا هم که مجبورت میکنن بگو خودش گفته لااکراه فی الدین رااااحت ولی نه تو اعتقاداتو تو حلق کسی فرو کن نه بذار کسی تو حلقت اعتقاداتشو بچِپونه 

منم ازاد دادم تیتر۵۳ تومن 

بتا۳۰ تومن 

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
1376
دکتر متخصص زنان نوشته بود تو دفتر چم با مهر پزشک خانواده بازم گفت ازاده

اره ازاده ولی گرون نیست بپرس کجامناسب تر میگیره 

❤❤دوستای گلم اگه میشه برای مادرشدنم دعاکنید شایدبادعای شمادوستای گلم خدادلموبازم شادکرد❤❤❤❤❤❤