2733
2734
فکر میکنم مشکل منم دقیقا همینه.. خب راه حل چی داده بود بهشون

دقیق یادم نیست ولی یکیش این بود که کارایی که قبل از ازدواج میکرده هنوز انجام بده

مثلا خواهر دوست من میگفت من همیشه هفته ای یک بار با مامانم می رفتیم خرید یا نون رو من می خریدم برای خونه

گفته بود این کارا رو حتما بکن که یک دفعه مامانت فکر نکنه از دستت داده

یا اینکه سعی کن شوهرت بیشتر بهش محبت کنه که بفهمه شوهرت تو رو ازش نگرفته یک آدم جدید اومده کمتر تنها باشن

من مامانم خیلی اخلاقای خاصی داره یکمم بد خلقه من تک دخترم اونم از من خیلی انتظار داره تاحالا که سی سالمه فک نکنم ناراحتش کرده باشم ما سلیقه مون و شخصیتمون کلا متضاد همدیگهست اما من سعی میکنم مطابق میل اون باشم تا خوشحال شه به سلیقه اون لباس میپوشم مثلا در حالی خودم از لباسم خوشم نمیاد جاهایی که میخواد باهاش میرم در حالی که من کاملا درونگرا و گریزان از جمه هستم و اون فوق الهاده اجتماعی و پر رفت و آمد من ده ساله ازدواج کردم دلم مسافرت با شوهر و بچمو میخواد اما نمیتونم چون همیشه مامانمم با خودم میبرم اگه تنها برم ناراحت میشه  در کل دوسش دارم هیچ وقت پدر مادرمو ناراحت نکردم 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731