2410
2553
میگه روضه دارم بیا کمک میرم کمک هیچ کاری بهم نمیده محلمم نمیده هر کار میگیرم دستم نمیذاره ، منم مجبو ...

عزیزم ی روز ی ناهار خوب بپز ، دعوتش کن خونت ، خودتون دو تایی باشید ، بدون تعارف و مستقیم باهاش حرف بزن ، بگو دوسش داری و تحمل کم محلی هاشو نداری ، حتی احساسی شدی گریه کن ، ولی همه ی حرفات و بهش بگو ، مادرته ، آروم میشه خودش ، بزار اونم بگه از چی ناراحته،  اگه تو ۳۰ درصد ناراحتی اون حتما ۷۰ درصد ، چون زحمتترو کشیده   ، بزار حرف بزنه و از حرفاش ناراحت نشو ، شده چند ساعت گلگی کنید ولی با بوس و بغل تموم میشه فک کن دوست تو داری راضی میکنی 

برای آرامش روح مادرم فاتحه میخونید؟🥺💔دلتنگی یعنی حال هر روز من بدون تو ،،، مادر😔😭
فکر میکنم دست خودش نیست دچار افسردگی شده..نیاز ب کمک داره تا برگرده .. مادرم خیییلی سختی و زحمت کشید ...

مامان منم وقتی بابام رحمت خدارفت 37سالش بود میتونست شوهرکنه ولی تواوج جوونیش بود ولی بالا سرمون موند وبزرگمون کرد من همه زندگیم ومدیونشم کاش اونقد پول داشتم میتونستم کمکش کنم بفرستمش زیارت 😔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانمو دوس دارم ولی خیلی پولکی و پول پرست شده جدیدا مو رو از ماست بیرون میکشه

اونسری جلو بابام گفتم والا بابا اخلاقش از تو خیلی بهتره نه دنباله حرفه نه دنبال پول و بزرگ دیده شدنه

نمیدونم بهش برخورد یا نه ولی من حقیقتو گفتم که به خودش بیاد

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
عزیزم ی روز ی ناهار خوب بپز ، دعوتش کن خونت ، خودتون دو تایی باشید ، بدون تعارف و مستقیم باهاش حرف ب ...

نمیاد خونم بهانه میاره.. خیلی بد قلقه.. من خودم بخاطر رفتارش تو عروسیم ازش خیییلی ناراحتم چون عروسی تکرار نمیشه باعث شد من سر درد شدید بگیرم تو عروسیم نفهمم چی ب چیه

2720

دوستانی که از پدر مادرهاتون رنجش دارید

خدا نکنه که اونها رو توی بستر مرگ و در حال جون دادن ببینید. من پدرمو دیدم اینجوری. باهاش یه مقدار اختلاف داشتم ولی دوستش داشتم و بهش نگفتم. اون لحظه های آخر که تو حال هشیاری نبود تا صدای منو میشنید چشاشو باز میکرد و لبهاشو به نشونه بوسه جمع میکرد و لبخند میزد. به سختی دستشو آورد بالا و دستمو گرفت و بوسید. به خدا آدم پشیمون میشه به شدت،داغون میشی، ولی دیگه کاری از دستت بر نمیاد.مرگ خیلی عظمت داره. تمام کینه ها رو آب میکنه. تا زنده هستن دلتونو باهاشون صاف کنید. پدر و مادر در حد توان فکری خودش به بچه محبت میکنه. شاید به دل شما نباشه ولی اونا هیچوقت از ته دل آزار بچه رو نمیخوان هرچند لجبازی بکنن با شما در ظاهر. قلبتون رو باهاشون صاف کنید. براشون دعا کنید. به خدا تاثیرش برمیگرده به زندگی خودتون. حتی اگه اونا بد هستن شما براشون دعای خوب بکنید. اگه اعتقاد هم دارید دعای 24 صحیفه سجادیه رو که در مورد والدین هست براشون بخونید. فرق نداره زنده باشن یا فوت کرده باشن. دعای زیبایی هست. من سر خاک پدرم میخونم. ولی میگم ای کاش بود تا پاشو میبوسیدم نه سنگ سرد قبرشو. 

مامان منم وقتی بابام رحمت خدارفت 37سالش بود میتونست شوهرکنه ولی تواوج جوونیش بود ولی بالا سرمون موند ...

آخه مادر من حتی خانواده شوهرش ازش ارث داداششونو خواستن.. الان مادر من حتی ی خونه نداره ب اسم خودش.. داداشم بی اهمیت ب مادرم اومد نشست خونه پدرم گفت من حق دارم از این خونه.. کلا خیلی بی مهریا دیده..خدا پدرتو رحمت کنه عزیزم

دوستانی که از پدر مادرهاتون رنجش دارید خدا نکنه که اونها رو توی بستر مرگ و در حال جون دادن ببینید. ...

بخدا همش دلمو میشکنه .. همه کاری کردم تا از دلش دربیارم اما فقط کینه داره ازم .. فرمایش شما درست اما مادرم باهام راه نمیاد

آخه مادر من حتی خانواده شوهرش ازش ارث داداششونو خواستن.. الان مادر من حتی ی خونه نداره ب اسم خودش.. ...

همچنین مهربونم اره دیگه مادرع همه سختی ها رو بخاطر جگر گوشه هاش تحمل میکنه ولی پسرا کجا قدرمیدونن حالا باز بعضی ازخانما هی پسر پسر میکنن ووقتی خدابهشون دختر میده ناراحت میشن

2714

مامان من بهم خیلی سخت گرفت اگه دخترهای الان بودن ازخونه فرار میکردن بازم احترامش و نگه داشتم 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

عزیزم اگر هنوز مادرت پیش روانشناس میره بدون اینکه بفهمه مامانت یک سر برو پیشش و ازش مشورت بگیر

دوست منم همین جوری بود باباش بخاطر یک مشکلی ۷ سال نبود و مامانش به خواهرش خیلی وابسته شده بود 

بعد که عقد کرد تقریبا روزی نبود که دعوتشان نشه رفتن پیش روانشناس گفت مامانت چون خیلی بهت وابسته بوده و حالا داره ازت جدا میشه ترس جدایی گرفته و افسردگیش شدید شده

عزیزم اگر هنوز مادرت پیش روانشناس میره بدون اینکه بفهمه مامانت یک سر برو پیشش و ازش مشورت بگیر دوست ...

فکر میکنم مشکل منم دقیقا همینه.. خب راه حل چی داده بود بهشون

پدرم ده ساله فوت شدن تو این مدت ب من خیلی وابسته بود و از ازدواج من رفت پیش مشاور و خودش ی بار اومد ...

عاشقته دختر‌. دلتنگته، عصبیه چون تو کنارش نیستی. متنفره  چون تو نیستی. بهش محبت کن‌. بزار بدونه هنوز یکی بک دونه ات اونه.

2706