2726
بخدا من قدر دونستم اما این آخرا منم دلم شکست بس ک بهم اخم کرد.. ما هم دل داریم .. خدا رحمتشون کنه عز ...

فدات 

باهم صحبت کنید ، بهش بگو خیلی دوسش داری و ناراحت میشی وقتی اون کارو میکنه ، بعضی وقتا مامانا هم نیاز به ناز کشیدن دارن ، نازش و بکش و بهش بگو چه توقعی ازش داری احتمال زیاد با صحبت حل میشه 

برای آرامش روح مادرم فاتحه میخونید؟🥺💔دلتنگی یعنی حال هر روز من بدون تو ،،، مادر😔😭
وااای خدا این چجور مادریه کاش مادر منم میتونست بی تفاوت باشه منو مامانم ازهم دوریم ولی روزی سه مرتبه ...

توروخدا ب مادرم نگو چجور مادریه چون خیییلی زحمتمو کشیده من خیلی دوسش دارم اما اواخر اینطوری شده .. خدا همه مادرا رو حفظ کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی خودتون تو دوران راهنمایی و دبیرستان با مامانتون  دعواتون نشده شدیدا؟؟ دعواست دیگ اونم شونصد ...

دعوام بشه مگه ابجیمه تا حالا زبونم بازنشده روش فقط همونی ک تومتن اولم نوشتم ک مث سگ پشیمونم انشالله ک حلالم کنه اخه خواهرگلم خیلی حرف بدی زدی ادم ب مامانش اینجوری میگه 😒حالا گذشته ها گذشت انشالله ک الان رابطتون بهترشده

پدرم ده ساله فوت شدن تو این مدت ب من خیلی وابسته بود و از ازدواج من رفت پیش مشاور و خودش ی بار اومد ...

بخدا همش بخاطر ناراحتیهک ازش دور شدی ، بهش بگو که هنوز عاشقشی،  مامان من بعد از ازدواجم افسرده شده بود ، کلا این باعث میشه رفتارشون عوض شه ، مثل هر کسی که همه ی امیدش ترکش میکنه

برای آرامش روح مادرم فاتحه میخونید؟🥺💔دلتنگی یعنی حال هر روز من بدون تو ،،، مادر😔😭
2728
بخدا همش بخاطر ناراحتیهک ازش دور شدی ، بهش بگو که هنوز عاشقشی،  مامان من بعد از ازدواجم افسرده ...

آخه هر چی بیشتر بهش نزدیک میشم بیشتر پسم میزنه منم دلم میشکنه.. همش با نیش و کنایه و لحن بد باهام حرف میزنه

خودش میگه دلم شکسته از حرفت منم معذرت خواهی کردم اما ول نمیکنه کینشو

محبت کن ، بوسش کن ، نازش رو بکش ، عین بچگیات که لوس میشدی اون این کارو میکرد

الهی بیای همینجا بگی خوب شدید باهم 

مادرم ناز کشیدن داره گلم

توروخدا ب مادرم نگو چجور مادریه چون خیییلی زحمتمو کشیده من خیلی دوسش دارم اما اواخر اینطوری شده .. خ ...

اخه چرا باید از خوشی توناراحت بشه ازشادیت ناراحت مگه میشه یعنی چی حالیم کن ادم واسه جگرگوشش مگه اینطوری میشه

وااای خدا این چجور مادریه کاش مادر منم میتونست بی تفاوت باشه منو مامانم ازهم دوریم ولی روزی سه مرتبه ...

ان شاءالله همیشه دلشون خوش باشه و تنشون سالم باشه و سایه شون مستدام باشه عزیزم

محبت کن ، بوسش کن ، نازش رو بکش ، عین بچگیات که لوس میشدی اون این کارو میکرد الهی بیای همینجا بگی خ ...

میگه روضه دارم بیا کمک میرم کمک هیچ کاری بهم نمیده محلمم نمیده هر کار میگیرم دستم نمیذاره ، منم مجبور میشم برگردم خونم

اخه چرا باید از خوشی توناراحت بشه ازشادیت ناراحت مگه میشه یعنی چی حالیم کن ادم واسه جگرگوشش مگه اینط ...

فکر میکنم دست خودش نیست دچار افسردگی شده..نیاز ب کمک داره تا برگرده .. مادرم خیییلی سختی و زحمت کشیده..بعد فوت پدرم میتونست شوهر کنه اما نکرد موند بالا سر ما .. من مدیونشم

2706