2737
2734
کجاست مادرم ؟وقتی زمانه سخت میگیرد وقتی که قلبم از بی انصافیِ آدم ها ترک بر می دارد بغض که میکنم ص ...

وای مادر 😭😭😭

خدا رحمت کنه عزیزم

برای آرامش روح مادرم فاتحه میخونید؟🥺💔دلتنگی یعنی حال هر روز من بدون تو ،،، مادر😔😭
واقعا چرا نمیفهمن مادرن؟؟؟؟؟ من همش میگم چطور دلش میاد باهام اینجوری کنه؟؟اگه کس دیگه ای بود کلا ادم ...

منم همین حسو دارم.. خیلی کینه ایه مادرم.. میگم با شوهرم حرفم شده میخنده دلش خنک میشه..با شوهرم ک خوب و خوش باشم بهم اخم و تخم میکنه.. البته پدرم فوت شده مادرم تنهاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از مامانم هرچی بگم کم گفتم مامانم اسوه صبر صبر همیشه میگم کاش کمی از صبرت من داشتم مامانم مهربون تو فامیل همسایه زبون زده تا بحالم چیز بدی بهش نگفتم ادم تا پدر مادر نشه قدر پدر مادرشو نمیدونه 

خب منم بخدا کلللی تو اون خونه زحمت کشیده بودم برا همشون .. بیشتر از بچه های دیگش هواشو داشتم اما با ...

میدونم چی میگی عزیزم ، الهی خدا محبتتو توی دلش زیاد کنه ، هیچ کی عین مادر دلسوز نیس اینو منی که ندارمش میفهمم

برای آرامش روح مادرم فاتحه میخونید؟🥺💔دلتنگی یعنی حال هر روز من بدون تو ،،، مادر😔😭
2731
مامانم سر قضیه جهازم خیلی بهم اخم و تخم کرد الکی سرم داد زد منم با صدای بلند گفتم بیا من و بزن ... ب ...

این حرفو نزن

هیچ مادری از ناراحتی بچه ش شاد نمیشه...شاید بعد باختن به روت بیاره وبگه ولی تودلش آشوبه

از مامانم هرچی بگم کم گفتم مامانم اسوه صبر صبر همیشه میگم کاش کمی از صبرت من داشتم مامانم مهربون تو ...

بخدا من بیش از همه بچه هاش هواشو داشتم .. نمیدونم چرا. باهام اینجوری کرد.. بیش از همه بهم وابسته بود اما کوفتم کرد همه چیزو 

2738
وای مادر 😭😭😭 خدا رحمت کنه عزیزم

هرچيزى به اندازه جاى خاليش توى زندگيمون
ذهن و زندگيمون رو درگير خودش ميكنه
بعضى جاى خالى ها كوچكند و با چيزهاى كوچك پر مى شوند
مثل يك حبه قند كنار چاى
مثل يك چتر در روز بارانى
مثل يك مسافرت بدون موسيقى
مثل يك حساب بانكى خالى
امـــا
امـــان از جاى خالى هاى بزرگ
كه نميشه به راحتى اونها رو پُـر كرد
مثل جاى خالى يك نفر كه حالا تبديل به يك قاب عكس و كلى خاطره شده

مثل جاى خالى يك دست نوازشگر و آغوش مهربان
مثل جاى خالى يك مادر❤️

بخدا من بیش از همه بچه هاش هواشو داشتم .. نمیدونم چرا. باهام اینجوری کرد.. بیش از همه بهم وابسته بود ...

حرف زدن حلال مشکلات بشین باهاش حرف بزن مادر هرچقدر هم بد باشه بدی بچشو نمیخاد حتما یه اتفاقی افتاده ک باعث شده مادرتون ازتون برنجه

میدونم چی میگی عزیزم ، الهی خدا محبتتو توی دلش زیاد کنه ، هیچ کی عین مادر دلسوز نیس اینو منی که ندار ...

بخدا من قدر دونستم اما این آخرا منم دلم شکست بس ک بهم اخم کرد.. ما هم دل داریم .. خدا رحمتشون کنه عزیزم

منم همین حسو دارم.. خیلی کینه ایه مادرم.. میگم با شوهرم حرفم شده میخنده دلش خنک میشه..با شوهرم ک خوب ...

وااای خدا این چجور مادریه کاش مادر منم میتونست بی تفاوت باشه منو مامانم ازهم دوریم ولی روزی سه مرتبه زنگ میزنه حال منو شوهرم وبچه هام ومیپرسه اگه یه زره بفهمه ناراحتم دنیا روسرش خراب میشه الهی ک من فدای خاک پاش بشم وقتی  کامنتا روخوندم بیشتز وبیشتر وهزاران باز دیگه عاشق مامانم شدم چون یه فرشته ب تمام معناست ازخدا عمر باعزت واسش میخوام الهی امین😙😘😙😘

حرف زدن حلال مشکلات بشین باهاش حرف بزن مادر هرچقدر هم بد باشه بدی بچشو نمیخاد حتما یه اتفاقی افتاده ...

پدرم ده ساله فوت شدن تو این مدت ب من خیلی وابسته بود و از ازدواج من رفت پیش مشاور و خودش ی بار اومد پیشم گریه کرد گفت تو با بقیه بچه هام فرق داری و... داشت از دوری من نگران میشد و کوچکترین حرف من بهش بد میومد .. الان محبتش ب من ب تنفر تبدیل شده و همیشه با نیش و کنایه باهام حرف میزنه

زبونم لال بشه چندسال پیش بهش گفتم تومنو بدبخت کردی من توزندگیم خوشبخت نیستم تومنو زود شوهردادی اونم ...

😔😔این اتفاق یه بار واسه منم پیش اومد

همینطور که حرفامو بهش میزدم یهو اشکام شروع کرد سر خوردن داشتم آماده میشدم برم کلاس بعد بوسیدمش همون لحظه معذرت خواهی کردم ولی بازم اشکام همینطور میومد صورتم کلی ورم کرد...من اصلااا طلاقت دیدن اشکای مامانمو ندارم دیوونه میشم

مامانم خیلی مادر زحمتکشیه...ای کاش میشد تمام عمر و خنده و لحظه های خوبمو بهش بدم

2706