2726
مامانم سر قضیه جهازم خیلی بهم اخم و تخم کرد الکی سرم داد زد منم با صدای بلند گفتم بیا من و بزن ... ب ...

احتمالاتوی فشار خرید جهاز بوده ، شما سعی کن از دلش دربیاری ، بخدا مادر تکرار نمیشه 

برای آرامش روح مادرم فاتحه میخونید؟🥺💔دلتنگی یعنی حال هر روز من بدون تو ،،، مادر😔😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زبونم لال بشه چندسال پیش بهش گفتم تومنو بدبخت کردی من توزندگیم خوشبخت نیستم تومنو زود شوهردادی اونم نشست ب گریه کردن هروقت یاد اشکاش میفتم دیوونه میشم خودمو لعنت میکنم😔😢

من دلم باهاش صاف نمیشه دعا کنید واسم... 

دل منم صاف نمیشه چون عروسیمو کوفتم کرد.. همممش اخم و تخم و بی محلی کرد .. تا جایی ک فیلم بردارمونم فهمید.. هر چی صداش میزدم بیاد ببینمش نیومد 

کجاست مادرم ؟وقتی زمانه سخت میگیرد

وقتی که قلبم از بی انصافیِ آدم ها ترک بر می دارد

بغض که میکنم صدای جانم گفتن هایش توی گوشم میپیچد ،برمیگردم و نیست ، درد میکشم و نیست ،اشک میریزم و نیست !

بدونِ مادر ، همه هم که باشند، انگار که هیچکس نیست !

همه هم که تو را بخواهند،انگار که هیچکس تو را نمیخواهد

همه هم که نوازشت کنند، انگار که هیچکس ...

مادر "همه" است ،همه ی آدم ،همه ی دنیای آدم !

من هم داشتمش ،

من هم در آغوشِ مادرانه ای بزرگ شده ام ،

من هم پا به پایِ مادری تمامِ کوچه هایِ کودکی ام را دویده ام ،

بغض که میکردم دستانِ مادرانه ای برایِ اشک هایم آستین میشد ،

من هم روزی مادری داشته ام ،کسی که شیطنت های کودکانه ام را به جانِ شیرینش می خرید

و من مشتاقانه تماشایش کرده ام وقتی با عشقِ خالصانه اش برایم خوش طعم ترین غذاهایِ دنیا را می پخت ،وقتی پارگیِ پیراهنم را می دوخت ،وقتی همپایِ کودکی ام می نشست و همبازی ام میشد .

و حالا نیست !

به یادِ چهره ی مهربانش می افتم و بغض می کنم،

به جای خالی اش کنارِ بیقراری ام خیره میشوم و از درون ،هزاران بار میشکنم .

چقدر در میانِ جمع، تنها و غریبم بدونِ او

چقدر بی کسم ، و چقدرغمگین و بی پناه ...

منی که دیگر کسی را ندارم برایم دعا کند ،

منی که حواسم نبود و فرشته ام را به دورترین آسمانِ خدا فرستادند ،

می خواهمش و نیست ،

می جویمش و نیست ،

می گریمش و نیست ...

آی دنیا ! هرچه میخواهی به من سخت بگیر ،

من مادری ندارم که آهِ مادرانه اش زمین گیرت کند ...

ولی وای به حالت !

وای به حالت اگر "مادرم" بفهمد !

مامانم سر قضیه جهازم خیلی بهم اخم و تخم کرد الکی سرم داد زد منم با صدای بلند گفتم بیا من و بزن ... ب ...

منم ازوقتی مامانم آبروموجلوفامیل سرساده بازی‌اش برده دیگه کاریش ندارم

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
احتمالاتوی فشار خرید جهاز بوده ، شما سعی کن از دلش دربیاری ، بخدا مادر تکرار نمیشه 

خب منم بخدا کلللی تو اون خونه زحمت کشیده بودم برا همشون .. بیشتر از بچه های دیگش هواشو داشتم اما با هیچ کدوم مث من رفتار نکرد

دل منم صاف نمیشه چون عروسیمو کوفتم کرد.. همممش اخم و تخم و بی محلی کرد .. تا جایی ک فیلم بردارمونم ف ...

واقعا چرا نمیفهمن مادرن؟؟؟؟؟ من همش میگم چطور دلش میاد باهام اینجوری کنه؟؟اگه کس دیگه ای بود کلا ادم حسابش نمیکردم ولی ته دلم نمیدونم چیکار کنم ... 

حالا شماهم طاقچه بالا نزار     برو بغلش کن بگو فدای یه تار از موهات مامان گلم

به من نگفته آخه تا حالا. مثلا به خواهرم گفته. با من از موضع اقتدار حرف میزنه. میگه مسئولیتت با من بود و من همین قدر بلد بودم.

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
2706