2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلا هر دومون توی عصبانیت سکوت میکردیم حرف بد نزدم بهش  ، هیچ وقت هم قهر نبودیم باهم ،ولی الان پر از حسرتم که کاش بهتر بودم براش ، برای مادر هر کار کنی کمه،

شعاری نیستا،دردیه که دارم با مغز استخونم حسش میکنم

😥😥😥

برای آرامش روح مادرم فاتحه میخونید؟🥺💔دلتنگی یعنی حال هر روز من بدون تو ،،، مادر😔😭

خداروشکر همیشه احترام گزاشتمهم پدر مادر خودم وهم همسرم، فقط گاهی تونوجوانی از سر نادانی وجهالتم که خیرخواهی رو قبول نداشتم اخم وقهر میکردم، خدا منو ببخشه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
والاتاجایی که یادمه اکثرامامانم به من ریده

مامانم سر قضیه جهازم خیلی بهم اخم و تخم کرد الکی سرم داد زد منم با صدای بلند گفتم بیا من و بزن ... بعدشم گفتم خب من و ب دنیا نمیاوردی .. از اون موقع کینه گرفته ازم ..شده دشمنم ..ب شادی من ناراحته ب ناراحتی من شاده

توی بلوغ دهن گشادمو وا کردم حرف جالبی نزدم بهش ب دل نگرفت ولی حس کردم سرم میاد.بنام خدا سی یک سالمه ب خاک سیاه نشستم😂 همش ب بچه هام میگم مواظب حرفاتون باشین مواظب ارزوهاتون باشین

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2706