1373
1389

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1387

کلا هر دومون توی عصبانیت سکوت میکردیم حرف بد نزدم بهش  ، هیچ وقت هم قهر نبودیم باهم ،ولی الان پر از حسرتم که کاش بهتر بودم براش ، برای مادر هر کار کنی کمه،

شعاری نیستا،دردیه که دارم با مغز استخونم حسش میکنم

😥😥😥

میشه برای آمرزش مادر مهربونم فاتحه وصلوات قرائت کنید؟ 

خداروشکر همیشه احترام گزاشتمهم پدر مادر خودم وهم همسرم، فقط گاهی تونوجوانی از سر نادانی وجهالتم که خیرخواهی رو قبول نداشتم اخم وقهر میکردم، خدا منو ببخشه

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
1376
والاتاجایی که یادمه اکثرامامانم به من ریده

مامانم سر قضیه جهازم خیلی بهم اخم و تخم کرد الکی سرم داد زد منم با صدای بلند گفتم بیا من و بزن ... بعدشم گفتم خب من و ب دنیا نمیاوردی .. از اون موقع کینه گرفته ازم ..شده دشمنم ..ب شادی من ناراحته ب ناراحتی من شاده

توی بلوغ دهن گشادمو وا کردم حرف جالبی نزدم بهش ب دل نگرفت ولی حس کردم سرم میاد.بنام خدا سی یک سالمه ب خاک سیاه نشستم😂 همش ب بچه هام میگم مواظب حرفاتون باشین مواظب ارزوهاتون باشین

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
1288
مامانم سر قضیه جهازم خیلی بهم اخم و تخم کرد الکی سرم داد زد منم با صدای بلند گفتم بیا من و بزن ... ب ...

احتمالاتوی فشار خرید جهاز بوده ، شما سعی کن از دلش دربیاری ، بخدا مادر تکرار نمیشه 

میشه برای آمرزش مادر مهربونم فاتحه وصلوات قرائت کنید؟ 

زبونم لال بشه چندسال پیش بهش گفتم تومنو بدبخت کردی من توزندگیم خوشبخت نیستم تومنو زود شوهردادی اونم نشست ب گریه کردن هروقت یاد اشکاش میفتم دیوونه میشم خودمو لعنت میکنم😔😢

1339