1345
1341

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

امروز روز تتلو 

این سوم تاپیک که  براش زده میشه

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1350
مدارس کمتر از یه هفته دیگه باز میشود😂😂

چرایادم میندازید   

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

چراگزینه عالی نداره 

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

صداش خیلی خوبه شخصیتش مزخرفه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر روز های باقی مانده تا یک اتفاق خوب..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

از بعد تتوی کَلَش شبیه لاک پشتای نینجا شد😂

این که «دین من انسانیت من است»، یعنی چی؟ انسانیت را، خدا به انسان داده. دین را هم خدا برای انسان فرستاده. انسانیت و دین یکی نیستند انسانیت جزئی از فطرت اولیه بشر است و وظیفه اوست دین انتخاب و نشان دهنده قدرت عقل و اختیار انسان است !                                                                  انسانیت دین نیست و لزوماً هر کسی که دنبال دین بره آیینه دین نیست رفتار هر انسانی نشان دهنده شخصیت خودش هست ! قبل از اینکه دینتو انتخاب کنی چی بودی!خب راحت بگو من اعتقاد تورو قبول ندارم دوست ندارم دین خاصی داشته باشم تعریف دینو زیر سوال نبر!به اونا هم که مجبورت میکنن بگو خودش گفته لااکراه فی الدین رااااحت ولی نه تو اعتقاداتو تو حلق کسی فرو کن نه بذار کسی تو حلقت اعتقاداتشو بچِپونه 

با دنیا جهانبخت دوست شده 

هرکی با هرکی دوست داره حق داره دوست باشه قبول 

ولی دنیا خیلییی خوبه من نمی دونم چراااااااا اینه رفتاراش؟؟؟

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
1226
یک نفوذی کارکشته بود که پول زیادی از انگلیس گرفت خبر مرگش ان شاالله بزودی

انگلیس 😅😂😂😂این کرم آسکاریس وطنی بود دلبندم ولی با خبر مرگش موافقم😅😅😅😅😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30