2733
2734
عنوان

دلم میخواد به هیچکس نگم بیاد ملاقاتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 130 پست

واااقعا باورم نمیشه کسی از داشتن بچه شرمسار بشه!!!! اونی باید خجالت بکشه که تربیت نادرست کرده. اصلا چرا فکر میکنید شما برای خودتون بچه نیارید؟! اونم بزرگ میشه. رشد میکنه ، خانم میشه و ادنوقت شما ضعیف تره هستید!!! اونجاست ک فرق مهربونی دختر با گاهی بی تفاوتی پسر معلوم میشه!! 

تو تا خودددددددت ضعیف نباشی هیچ کس جرات نمیکنه بهت چیزی بگه! خودت قوی باش. بچه اگه پسرم بود مادری مثل تو نمی خواست و بهت قول میدم ازت ایراد میگرفت. قوی باش و اگه کسی کوچکترین اشاره ای کرد جوری دفاع کن که... 

☀ مشاور اقتصادی و درآمدزایی ☀️ (💎👑)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرم دلش پسر میخواست ولی اصلا چیزی نمیگه کلا خیلی به فکرمه ولی من از تیکه های مادر شوهرم و اینا نار ...

أه چقد بدم میاد از این طور آدما مادربزرگ و پدر بزرگ منم همین حرفارو به مامانم میزدن مامانم با صبر جواب میداد الان همین خواهر کوچیکم عشق بابابزرگمه ی روز نبینتش مریض میشه

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

خدایا  بعضیا رو  فقط باید خودت نجات بدی.

الان فکر میکنی پسر دار شی چه گلی به سرت میزنه؟ من که عاشق دخترم سه تا کمه چهارتا.

حیف دخترات. اگه خیلی برات مهمه خانواده شوهر  برن پدل خرج کنن آی وی اف کن پسر بشه.😒😒😒

2738
شوهرم دلش پسر میخواست ولی اصلا چیزی نمیگه کلا خیلی به فکرمه ولی من از تیکه های مادر شوهرم و اینا نار ...

وای انقدر حرصم میگیره اینجوری مئگی 

چرا خودخوری میکنی شوهرت ببین چقدر اقاس با وجود پسر دوست داشتنش تیکه های مادرش بازم ناراحتت نمیکنه 

تو هیچی نگفتی در برابر این حرفشون؟؟

خودت برای دخترت ارزش قایل باش خودت که بهش افتخازکنی نظر بقیه روش عوض میشه اگرخودت ناراحت باشی هرکسی به خودش اجازه میده بهش بی محلی بکنه 

قوی باش و مثل کوه پشت دخترت باش

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2706