2726
عنوان

دلم میخواد به هیچکس نگم بیاد ملاقاتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 130 پست

من اگه جای توبودم ذوق مرگ میشدم نهایت آرزوی من داشتن سه تا دختره تصورشم باعث میشه قلبم تند تند بزنه قدرشونو بدون وبذارشون روچشمات نذار هیچ کس اذیتشون کنه❤❤❤

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای عزیزم ناشکری نکن ما خودمونم سه تا خواهریم خواهر کوچیکه پنج سالشه ینی مامانمم سرافکنده شده? به حرفای بقیه توجه نکن به مامان منم خیلی گفتن مامانمم فقط ی جمله جواب میداد حکمت خداست ک من پسر ندارم شاید اگه پسر داشتم زندگیم داغون میشد پس ناراحت نباش و خدارو شکر کن ک سه تا دسته گل سالم داری ی سری از زندگی و ببینی و ی سری از مادر ارو ک بچه هاشون مریضم فقط از خدا میخوان ک سلامتی داشته باشن دیگه این حرفو نمیزنی 😔😔😔 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

واااااي خوششششش ب حاااالت خونه اي ك ٣تا دختر خدا بهشون داده باشه پراز شادي و خوشبختي و رزق و روزيه اين و حضرت محمد گفته و من همهههه كسايي ك ٣تا دختر داشتن رو ك ديدم بيييي نهايت خوشبختن

خوشششش ب حاااالت

مادر و پدر من زیاد دختر داشتن و افکار شبیه به شما داشتن. بلایی سرمون اومده که نگو.

البته مقصر اصلی خانواده پدرم و خودش بودن مادرم هم طفلی چیکار میکرد فقط مشغول زاییدن و بزرگ کردن دخترهاش بود تا اینکه این مشکل پیش اومد

زندگی پر از درده

پسر دارشدن به همسرتون مربوطه نه شما! 

ژن ایشون باید غالب باشه که نمیتونه 

نمیفهمم چرا انقد خودتونو درگیر این حرفای خاله زمکی میکنید مگه پسرا قراره ولیعهدی پادشاهی چیزی بشن! اگه خانوادهی شوهر به درد نخورن همون بهتر که نسلشون منقرض شه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706