2726

اگه در جریان تاپیکام باشین من دو تا دختر داشتم و دیگه بچه نمیخواستم ..ولی با جلوگیری و قرص اورژانسی بازم خدا خواست و یه دختر دیگه حامله ام .. الان نزدیک هفت ماهمه .. دلم نمیخواد وقتی بچه دنیا میاد به خانواده شوهرم بگم که بخوان بیان ملاقاتیم چون میدونم اگه بیانم بزور میان .. ولی شوهرم ناراحت میشه میگه نه باید بگیم ..خیلی این روزها غمگینم . 🙁 احساس سرافکندگی میکنم .. وقتی مامانا رو میبینم که پسر بچه دارن کلی ناراحت میشم میگم آخه چرا خدا یکیشو به منم نداد..چرا خدا منو مسخره ی قوم شوهر کرده .. از اون برم جاریم که اقوام مادر شوهرمه پسر دار بشه اونوقت خیلی برای من سخت میشه .. شما بودین چیکار میکردین 😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه سه تا پسر داشتی هم نظرت همین بود؟

با افتخار بچه ت رو به همه معرفی کن 

نذار هیچ ابلهی فکر کنه این یه موقعیت ضعفه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

استارتر اگه ناراحت نمیشی خواهر گلم ، خدا به خودت و دخترای دسته گل ت رحم کنه با این طرز فکری که مادرشون داره ...!!

روی ماهت رو هم میبوسم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ناشکری نکن اگه کلا بچه دار نمیشدی چی بعد میومدی میگفتی چرا خدا یه بچه به من نمیده الان ۳ تا فرشته داری خدارو شکر کن حرف مردمم برات مهم نباشه 

به هیچ کس تو دنیا تکیه نکن ...

من بودم روی خودم و طرز فکرم کار میکردم که مثل دوران جاهلیت ، دختر را باعث سرافکندگی ندونم.

پسر هیچ تاجی به سر پدر و مادر نمیزنه ، به جای اینکه نعمت خدا رو بگذاری روی چشمت و با شوق و افتخار به همه معرفیش کنی ، نشستی میگی احساس سرافکندگی میکنی؟ 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
2706