1373
1363
عنوان

دلم میخواد به هیچکس نگم بیاد ملاقاتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 130 پست

این چه طرز فکریه که داری 

برو خداروشکر کن بچت سالمه 

الان توسایت چقدا هستن مادر نمیشن یا بجشون مشکل دار دنیا امده یا باید سقط کنن

من دوتاشو دارم ولی دختر یچیز دیگس غمخوار پدورمادره 

من عاشق دخترمم

شوهر خواهر من تک پسره ،  دو تا دختر داره، خواهرم عقب انداخته بود شوهرش با خوشحالی میگفت آخ جوون دختر سوم تو راهه😁...میدونم که مشکل شما بیشتر تقصیر آزارهای دیکرانه و از حرف مردم دلخوری...خدا هدایتشون کنه فامیل شوهرت را

خدایا به من تقوایی بده ، که با یک تق  ، وا نرود

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

شوهرم دلش پسر میخواست ولی اصلا چیزی نمیگه کلا خیلی به فکرمه ولی من از تیکه های مادر شوهرم و اینا نار ...

عزیزم

مردم همیشه حرف می زنند

بی خیال باش

برو حدیث پیامبر در مورد کسی که تو خونه ۳ تا دختر داره و پیدا کن و حرفی زدن اون حدیث رو بزن تو روشون

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
1387

واااقعا باورم نمیشه کسی از داشتن بچه شرمسار بشه!!!! اونی باید خجالت بکشه که تربیت نادرست کرده. اصلا چرا فکر میکنید شما برای خودتون بچه نیارید؟! اونم بزرگ میشه. رشد میکنه ، خانم میشه و ادنوقت شما ضعیف تره هستید!!! اونجاست ک فرق مهربونی دختر با گاهی بی تفاوتی پسر معلوم میشه!! 

تو تا خودددددددت ضعیف نباشی هیچ کس جرات نمیکنه بهت چیزی بگه! خودت قوی باش. بچه اگه پسرم بود مادری مثل تو نمی خواست و بهت قول میدم ازت ایراد میگرفت. قوی باش و اگه کسی کوچکترین اشاره ای کرد جوری دفاع کن که... 

☀️سخته، ولی من از پسش برمیام☀️💎👑
شوهرم دلش پسر میخواست ولی اصلا چیزی نمیگه کلا خیلی به فکرمه ولی من از تیکه های مادر شوهرم و اینا نار ...

أه چقد بدم میاد از این طور آدما مادربزرگ و پدر بزرگ منم همین حرفارو به مامانم میزدن مامانم با صبر جواب میداد الان همین خواهر کوچیکم عشق بابابزرگمه ی روز نبینتش مریض میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
عزیزم اگه خیلی برات مهمه دو سه سال دیگه ivf کن یه پسرم به دنیا بیار

این سزارین سومم هست دیگه ... دکترم گفت دیگه لوله هام ببندم برای همیشه   

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی گفتی متوجه نشدم!!!!!

هیچی عزیزم منظورم بی بچه بود اشتباه تایپ شد!تعجب کردم از حرفت که دختر رو انقدر پایین میبینی 

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  

خدایا  بعضیا رو  فقط باید خودت نجات بدی.

الان فکر میکنی پسر دار شی چه گلی به سرت میزنه؟ من که عاشق دخترم سه تا کمه چهارتا.

حیف دخترات. اگه خیلی برات مهمه خانواده شوهر  برن پدل خرج کنن آی وی اف کن پسر بشه.😒😒😒

خدایا...دوست دارم❤❤❤❤❤
1226

وای انقدر حرصم میگیره اینجوری مئگی 

چرا خودخوری میکنی شوهرت ببین چقدر اقاس با وجود پسر دوست داشتنش تیکه های مادرش بازم ناراحتت نمیکنه 

تو هیچی نگفتی در برابر این حرفشون؟؟

خودت برای دخترت ارزش قایل باش خودت که بهش افتخازکنی نظر بقیه روش عوض میشه اگرخودت ناراحت باشی هرکسی به خودش اجازه میده بهش بی محلی بکنه 

قوی باش و مثل کوه پشت دخترت باش

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
1364