تتلو منفورترین عقده ای خیلی لجم میگیره ازش ولی اهنگاش به جز اوناییک تو این ۲ ساله داده قشنگه😐

هیشکی از اون یکی بهتر و بالاتر نیست درضمن با این حرفت شخصیتتو نشون دادی

شاید یکی از تتلو خوشش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیشکی از اون یکی بهتر و بالاتر نیست درضمن با این حرفت شخصیتتو نشون دادی شاید یکی از تتلو خوشش بیاد

منفورتر از این ادم نیست دیروز یکی تاپیک زده بود منفور نرین خواننده همه ایشونو گفتن میتونی بری ببینی😂

اهنگ سازش خيلي قوي و محكمه ولي قدر خودشو ندوست اين آدم همونه كه واسه انرژي هسته اي آهنگ خوند كليپ تصويريش سپاه پشتش ايستاده بود يا خود اقاي رئيسي رفته بود پيشش قبل از راي گيري... ولي واقعا خراب كرد خودشو...

تتلو منفورترین عقده ای خیلی لجم میگیره ازش ولی اهنگاش به جز اوناییک تو این ۲ ساله داده قشنگه😐

من تتليتي و تتلو دوست نيستم اما ب نظر من تتلو هوش فوق العاده اي داره و كارها و حرفاي اشتباهش الان ب خاطر سرخورده شدنشه جامعه ما متاسفانه خيلي از جوونهاي باهوش رو ب اين روز رسونده 

عكس گرفتن اقاي رييسي براي رأي اصلااا حركتش خداااا بودد😂😂 البته من قصدم توهين ب هيچكس نيست و هيچوق ...

لطفا پستتوپاک کن من چتین چیزی گفتم ترکیدم

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
عكس گرفتن اقاي رييسي براي رأي اصلااا حركتش خداااا بودد😂😂 البته من قصدم توهين ب هيچكس نيست و هيچوق ...

🤣 من اصلا كپ كردم ديدم اين رفته پيش تتلو واسه راي... ولي خيلي موقعيت خوبي براي تتلو بود كه مجوز بگيره ميگم كه قدر خودشو ندونست...

2706