2726
عنوان

دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 73 پست
شما چرا اسم کار این خانم‌رو نمیذاری دورویی و مهرطلبی این که میخواد ظاهر همه چیزو حفظ کنه ولی باطن ق ...

نه نمیزارم دورویی چون معنیش گذشت ِ ... دورویی یعنی تو تنهایی مادرشوهرتو ازار بدی و توهین کنی انا میش شوهرت بهش احترام بزاری ... اون میشه دورویی ... 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس چکار کنم ،شما بگو ؟

عزیزم چقد بزرگش کردی برا خودت

بهترین راه اینه کم محلی کنی کمتر بری

من از خدامه شوهرم تنهایی بره خونه مادرش

بشینن با هم حرف بزنن، درد دل کنن، مادر و پسرن دیگه، یه چایی بخورن، شوهرم دست پخت مادرشو بخوره، بهشون پول بده مگه چی میشه؟ مادره دیگه

من از وقتی حساسیتم رو بخاطر مشغله کاریم کم کردم و رفت و امدم رو کم کردم خیییلی راحت شدم

پیش شوهرمم هیچی از خانواده اش نمیگم چون حساس میشه

اصلا خودمم دیگه حساسیت ندارم

چه عروس بدی هستی منم جای مادرش بودم چیز خورت میکردم 😐از عید تا حالا تو ۶ ماه فقط ۳ بار پسرش رفته پیش مادرش ؟ هر سری هم با نظارت تو 😏

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/

بذارید تنها برن گاهی هیچ طوری نمیشه.همسر منم گاهی تنها میره خونه مادرش .والا شاید حرفی کاری هس ک جلو عروس نمیشه زد .یه ذره سیاست داشته باش اسی خودت ب شوهرت بگو گاهی هم تنها برو 

نگران دعا و اینا نباش به دعای گربه سیاه بارون‌نمیاد اینا همششش چرته زندگیتو بکن با شوهرت برو بیرون ...

خیلی از رفتار شوهرم ناراحتم ،

با اینکه عاشق هم بودیم اما دیروز عین دیوونه ها شده بود

بچه ها مشکل استارتراینه وقتی همسرش تنها میره خونه ی مادرش اخلاقش عوض میشه 

احترام مادر واقعا واجب وضروریه پسر هم حق داره تنها به مادرش سربزنه 

چه جوری میشه  پسرتنها به مادرسربزنه وبا زنش هم به مشکل نخوره؟

2706