2726
عنوان

دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 73 پست

انقدر دعوا و کتک کاری سر مادرش کردم هیچ نتیجه ای نداشت. الان دیگه روشمو عوض کردم زندگیم آروم شد. هیچ وقت سر مادرش بحث نکن. همیشه وقتی میره اونجا ناراحت نکن خودتو بگو بره مگه میخورنش. بر میگرده آخرش پیش من. الانم ذکر یا دود بخون 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا خودش عین دیوونه ها شده بود،الانم اصلا از کارش پشیمان نیست

ظاهری هم شده تو اظهار پشیمونی کن یه کاری کن که از سرش دراد که از مادرش بدت میاد الکی ادعای ادمای دلسوز برا مادرش درار مثل ایکنه دلت تنگ شده برا مادرش یا دوسش داری بابا زندگیت مهمتره اعصابت اروم میشه اینجوری

شما توقع نابه جایی داری میگی تنها نره اونجا

خب بره چی میشه

قولی میده که فقط شمارو ساکت کنه

بعد هم هیچ کس با مادرشوهر خواهر شوهر مشکل نداره، مشکل اصلی همون رن و شوهرن که نمیتونن تعادل ایجاد کنن

2728

استارتر من کاری به هیچ چیز دیگه ای ندارم الان . ولی با کمال احترام بهت میگم درخواست اینکه ایشون بدون شما نره خونه ی مامانش واقعا به جا نیست . کما اینکه ایشون هم نمیتونه چنین درخواستی ازت کنه . اگر مادرشوهرت دعا مینویسه یا هرچی ، براش راه حل دیگه ای پیدا کن . ولی اینو بدون هرکدوم از ما حق داریم در تنهایی و خلوت هم پدر و مادرمون رو ببینیم؛ هرچند از نظر بقیه ، بدترین آدمهای دنیا باشن 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
شوهر من هر روز بعد سرکار اول به مادرش سر میزنه بعدا میاد خونه ده دقبقه فاصله داریم.اللن چهار ساله..ا ...

عزیزم من خودمم برادر دارم ،مادر دارم 

مادرشوهر من جادوگره،شب عروسی من دعا کرد ما جدا شیم 

الان برادرشوهرم نامزده رفته براش دعا کرده که نره طرف خانواده زنش

فقط میخواد بچه هاش پیشش بمونن بهش پول بدن،

من تا حالا باهاش کوچیکترین بحث یا بی احترامی نکردم به خاطر مادر همسرمه فقط

انا با رفت و اند تنها همسرم زندگیم میره روی اب

ا نایی ک میگن این خانم اشتباه میکنه ک نمیزاره مادرشو تنها ببینه صد در صد جای ایشون نیستن ، حتنا چیزی از مادرش دیده ک چشمش ترسیده والا اگه اتفاقی نمیوفتاد دور از جون مریض نبود ک الکی دعوا بندازه .

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
عزیزم من خودمم برادر دارم ،مادر دارم  مادرشوهر من جادوگره،شب عروسی من دعا کرد ما جدا شیم  ...

عزیزم قبول کن درخواست به جایی نیست . شرایطت رو درک میکنم ولی با این رفتار فقط شوهرت رو ذلّه میکنی. هیچ انسانی اینجور مراقبت ها رو دوست نداره . چه مرد چه زن

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
عزیزم مادرشه دیگه مردی که مادرشو ول کنه بخدا به درد زندگی نمیخوره ها هر چند مادرش عوضی باشه

من نمیخوام ول کنه ،از خودشم بیشتر به مادرش احترام میزارم اینو همه خانواده ش هم میگن 

ا نایی ک میگن این خانم اشتباه میکنه ک نمیزاره مادرشو تنها ببینه صد در صد جای ایشون نیستن ، حتنا چیزی ...

بعضی خانم ها و بعضی اقایون توقعات زیادی دارن، چی دیده؟ دعا دیده دیگه، اگه بیشتر بود که میگفت، ایشون میتونه نره اما نمیتونه از شوهرش بخواد که نره

اصلا این که با هم بریم یعنی میخواد کنترل کنه همه چیزو، 

جای من بودی چکار میکردی،من گفتم تنها نرو خونسون  دیروز نذر برده بود رفته بود نشسته بود، در حا ...

جای تو بودم وقتی از خونه مادرش میومد به جای حساس بودن اینقد بهش محبت میکردم و احترام میزاشتم ک اگه چیزی هم گفتن یادش بره و شرمنده شه

بعضی خانم ها و بعضی اقایون توقعات زیادی دارن، چی دیده؟ دعا دیده دیگه، اگه بیشتر بود که میگفت، ایشون ...

از کجا میدونی؟ مطمعن باش تو این ۸ سال خیلی چیزا دیده ک به اینجا رسیده ، نمیتونه ک بیاد ۸ سالو با جزئیات بگه یه نمونشو گفته ، توقع زیادیه ک بخاد ارامش داشته باشه تو زندگی ؟ خیلی سخته ادم با شوهرش مشکلی نداشته باشه و یه نفر سوم بیاد و دعوا بندازه تو خونش ... ادم تا تحربه نکرده باشه نمیتونه درک کنه ...

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!

بنظرم تا راه اینکه از شهرتون برین 

با دعوا هیچی درست نمیشه، ایه 33سوره الرحمن به اب بخون وتو غذاتون بریز تا خدا نگه دارتون باشه ،هرشب سوره توحید رو بخون به خودتون فوت کت ،با خدا که باشی دورت یک هاله میاد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

رفتار خودت از صدتا جادو جنبل بدتر بود برایرزندگیت 

شوهرت رو دیونه کردی با غر زدنت سرتنها رفتن به خونه مادرش ،مگه اسیرته

تو جلو مادرش احترام میذاری پشت سرش انقدبهدشوهرت چیز میگی که کلافش میکنی

بذارگاهی هم تنها بره تا مادرشوهرت بفهمهدهیچ نیازی به دعا و نگرانی نیست پسرش زن هم که گرفته بازهم پسرشه  

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2706