2726
عنوان

دارم دق میکنم

812 بازدید | 73 پست

من و شوهرم عاشق هم بودیم،‌۶سال سختی کشیدیم تا بهم رسیدیم الانم ۸سال ازدواج کردیم،بخدا دیگه از دست مادرش بریدم

تمام این سالها فقط برای زندگیمون دعا کرد،بارها ثابت کردم به شوهرم،

حالا داره به نیتش میرسه

دیشب بدترین دعوا عمرم رو سر مادرش کردم،طوری که به کتک کاری رسید 

نمیدونم چکار کنم کاش میتونستم برم تا شوهرم تنبیه بشه اما 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همیشه از شوهرم خواسته م تنها خونشون نره،باهم بریم اونم قبول کرده،از عید تا الان سه بار هرچند به مدت کم اما رفته،همیشه به حرفم و خواسته هام گوش میداد اما کاملا عوض شده

مادر شوعرم دعا توی یخچالش داره که مثلا بزنه توی ای بده به بچه ش،بخودم دیدم،شوهرمم میدونه 

قبولم داره اما همش میگه هیچ وقت به زندگی ما اثر نمیکنه

خودمم ادم معتقد نیستم اما بخدا تنها دعوای این سالهای ما مادرشه

بعد از ۸ سال هنوز سیاست نداری زندگیت رو خراب نکن طرز برخوردت رو عوض کن

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

با هر سيساست و ترفندي ك  شده زندگيت رو حفظ كن نذار ب ارزوش برسه

ب خدا توكل كن هيچ جادو و جمبلي قدرتش از خدا بالاتر نيست توي اين سايت ي سري سوره ها گفتن براي باطل شدن دعا من بلد نيستم ولي تاپيك بزن راهنماييت ميكنن عزيزم

سه بار به زبون خوش گفتم ،دیروز میگه تو بی منطقی 

به حدی دعوا کردیم و کتک کاری ،میخواست خفه م کنه ،عین دیوونه ها شده بود بخدا،تموم صورتم حای ناخن و دور بینی م کبود

اصلا سابقه نداشته 

دلرم دیوونه میشم

ب خاطر مادرش زندگیتو خراب نکن سیاستتو بیشتر کن

جای من بودی چکار میکردی،من گفتم تنها نرو خونسون 

دیروز نذر برده بود رفته بود نشسته بود،

در حالیکه ما صبح تا شب روز تاسوعا اونحا بودیم

تا اوند جنگمون شد،

شوهر من هر روز بعد سرکار اول به مادرش سر میزنه بعدا میاد خونه ده دقبقه فاصله داریم.اللن چهار ساله..اخه مادرشه .مگه میشه توقع داشت فقط با حضور من این دو همو ببینن؟؟فکر کن پسرت ازدواج کنه زنش بگه فقط اگر من بودی اجازه داری مادرتو ببینی!

البته اگر مادرشوهرت ازوناست که پسرشو پر میکنه خدا ازش نگذره

جای من بودی چکار میکردی،من گفتم تنها نرو خونسون  دیروز نذر برده بود رفته بود نشسته بود، در حا ...

پس خودتم خيلي بي سياستي ك حساسش كردي

هيييييچوقت نگو نرو خونه مامانت يا زنگ نزن يا ....

نتيجه معكوس ميده 

2706