2703
2553
عنوان

بدون عنوان😶😶😶😐😐😐😮😮😮

169 بازدید | 9 پست

دیروز داشتم از خیابون رد می شدم یه دفعه بین دوتا دختر دعوا شد

اولی:گمشین همتون مخصوصا توعه مادر *ن**(فحش +18س)

دومی :من گم شم یا تو ک* *ش

اولی:خفه شو دختره ی محضری(کسی معنیشو می دونه؟؟؟) 

دومی:برین به درک هم تو هم محمد ک**ی

اولی:زندگیتو به خاک سیاه می شونم ج**ه

واقعا متاسفم واسه کسایی که اینجوری فرهنگ کشورو زیر سوال می برن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه بی ادب..😐

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2456

چه راحت فحش میدادن😥

من خجالت میکشم یکی پیش من همچین کلماتی به زبون بیاره چه برسه خودم بخوام بگم! 😷

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2714

محضری جدید بود😂😂😂

فک کنم منظورش اینا بود که صیغه میشن 

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘