2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون زنی که بچه نداره میره تو این محافل بقیه باحرفاشون باعث دلخوریش میشن، مثلا میگن خوب راحت نشستی ، ...

واااا خیلی بیشعور هستن احتمالا من خواهر شوهرم ۱۴ساله بچه دار نشده حالا هر وقت میبینمش میگم خوشبحالت من پیر شدم با یه بچه ی ۳ ساله نمیدونستم اینقدر سخته وگرنه بچع نمیخاستم

چجوری تونستی .؟شوهر من نصفم میکنه خواسته باشم کم کنم رابطه هامونو

عین شوهرمن، طی سال کلی اذیت میکنه، بعد تا فک فامیلاش دعوتمون کنن ،باید برم.... نرم زندگیو تلخ میکنه و میگه منم دیگه پانمیزارم خونه فامیل تو ....

( حالااصلا دعوت هم نمیکنن، فقط ب مادرشوهرمیگن ب پسرتم بگو !)

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
چون زنی که بچه نداره میره تو این محافل بقیه باحرفاشون باعث دلخوریش میشن، مثلا میگن خوب راحت نشستی ، ...

باز من یجور‌دیگه اذیت میشم از کارام خبر‌ندارن من دارم درس میخونم اصلا هم وقت ندارم بعد همش میگن تو بیکاری چرا بچه نمیاری😳همش میگم از کحا اینا از کارای من حبر دارن مگه تو خونه زندگیمن

2738
واااا خیلی بیشعور هستن احتمالا من خواهر شوهرم ۱۴ساله بچه دار نشده حالا هر وقت میبینمش میگم خوشبحالت ...

من هم شوهرم اخلاق و اعصابش مشکل داره نمیخام

هم خودش عین خیالش نیس اصلا، ابدا پیگیر بچه نیس، بعد کمی هم ضعف داره تو این مسایل

هم خانوادم چندان ک باید دلسوز و حامی و نرمال نیستن

خلاصه همه اینا باعث شده تمایل ب بچه نداشته باشم، اما بقیه ک نمیدونن آدم علت بچه نخاستن و نداشتنش چیه...گاهی با حرف یا برخورد و نگاه ب آدم طعنه میزنن...هرچیم دلایلمو بگم باز  ردمیکنن و آدمو دیوونه فرض میکنن!!

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

خدایی عجب خاله زنک هایی هستنا 

کلا ما تو خانواده میگیم همون بهتر که بچه نیاری راحتی😂😂😂

عزیزم اگه بچه نداری و دور و برت بچه زیاده که نیاز نیست من توضیح بدم خودت حس میکنی و اگرم هم که بچه د ...

من علرغم همه ایناکه تو کامنت بالاگفتم خیلی وقتا میرم تو محافل و مهمونیا، چون درغیراون صورت همیشه باید تنهابمونم تو خونه

شوهرم ک خیلی اهل پول درآوردن نیس بده خرج کنم و اوقاتمو پرکنم

( قسط میده و نیازه بره یه درامد دوم برا خودش راه بندازه امانمیکنه فقط هرچی بگم میخام محل نمیده و تهش میگه نمیرم سراغ کاردیگه، نمیخام، همینه ک هس)

باکسی هم ک چندان رفتامد نداره که بریم ،بیاییم و دق نکنیم،دیگه اجبارا جایی دعوت کنن میرم دیگه، وگرنه باید بپوسم !

خدایی عجب خاله زنک هایی هستنا  کلا ما تو خانواده میگیم همون بهتر که بچه نیاری راحتی😂😂😂

والا من هرچی بگم نمیخام و چرا نمیخام، دلایلم رد میشه ! 

فکرکنم اخر یه روز باید بگم نه شوهرم نرماله، نه دلم ب خانوادم خوشه چندان.نه اینکه شوهرم آنچنان سالم و قویه ! واس اینه ک نمیخام

مگه ایجوری بیخیال بشن !!

2706