2726
عنوان

رنگ کردن مو با مواد طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 17195 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه رنگ خوبی در میاد، چقد طبیعی ، میشه اندازه موادشو بگی؟

منم خيلي رنگ خراب كردم تا به اين تركيب رسيدما 😂 چون باتوجه به پایه مو ممکنه نتیجه متفاوت دربیاد . اینی ک من الان بهش رسیدم و میزنم اینطور بود ک اول ی دور حنا گذاشتم موهام نارنجی و بدرنگ شد . خب دوروز بعدش وسمه یه بسته ( عطاریا دارن بسته ای ) کامل خالی میکنم + یه بسته کامل سدر+ خیلی کم در حد ۲،۳قاشق غذاخوری ادویه کاری رو قاطی میکنم با اب سرد حل میکنم طوری ک شلکی نشه سفتم نباشه در حد غلظت ماست. یه قاشق ابلیموی تازه میریزم صبح تا شب میزارم رو سرم . البته دیگ الان اون مرحله حنارو اجرا نمیکنم فقط مرحله دوم رو میزارم همین رنگ تجدید میشه خیلی راحت . 

رنگ پایه موهای خودت روشنه ؟؟؟ بنظر من بزن چون پایه ش روشن نباشه با وسمه قهوه ای تیره رو به مشکی درمی ...

موهای خودم قهوه ای ، خرماییه ، عکسم نمیشه بدم نت خیلی ضعیغه

بخند! همین الان

به نام خدا

با سلام و عرض ادب

من مریم رحیمی مخترع رنگ موی تقویتی و 100% گیاهی قو با 10 سال سابقه موفق در این عرصه به همگی شما عزیزان پیشنهاد می کنم که در صورت تمایل برای یک بار رنگ موی تقویتی و 100% گیاهی قو رو استفاده بفرمایید.

منتهی چون من به ندرت فرصت می کنم که به نی نی سایت بیام ، لطفا اگر امری با بنده داشتید و یا سوالی داشتید

یا در اینستا دایرکت بدید : www.instagram/DRGHOO.IR

یا تماس با من در ساعات مجاز کاری من : یعنی روز های غیر تعطیل بین ساعت 12:30 الی 4 بعد ظهر

09182137920

و یا مراجعه به سایت : رنگ موی گیاهی دکتر قو