2726
عنوان

رنگ کردن مو با مواد طبیعی

17200 بازدید | 25 پست

سلام خانوما، یه چند وقته هوس کردم موهامو با مواد طبیعی رنگ کنم اما نمیدونم دقیقا باید چیا باید قاطی کنم خوب رنگ بده .. موهای خودم قهوه ایه و تارهای نازک داره ، نمیخوام بلوند شه میخوام قهوه ای روشن شه ، اگه کسی میدونه اندازه دقیق مواد بگه نه حدودی، اگه بخواین عکس موهامم میدم ببینین رنگ میگیره یا نه 

بخند! همین الان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
موادي ام ك استفاده سدر و مورد و وسمه هس... كمي هم جوشونده بابونه... بعضيا حنا هم ميريزن من حنا خوشم ...

آره حنا اگه بزنم حتی بعدش نمیتونم رنگ شیمیایی بزنم

بخند! همین الان
آره حنا اگه بزنم حتی بعدش نمیتونم رنگ شیمیایی بزنم

فقط حنا نيس همه رنگاي گياهي همينن. اكسيدان روشون بخوره نارنجي زشت ميشه. ديگه نميتوني از رنگ شيميايي استفاده كني تا اينا بلند شن و بري كوتاه كني و موي جديد دربياري... قبلش خوب فكراتو بكن بعد رنگ گياهي بزار... من چون سفيد دارم و موهاي خودم قهوه ايه ميزارم هميشه چون بخاطر سفيد مجبورم هميشه رنگ كنم. ولي خب گياهي هيچ ضرري نداره زبر هم نميكنه برا همين گياهي ميزارم . ولي كسي ك سفيد نداره حيفه بزاره. چون ي روز شايد خاستي دكلره اينا كني هايلايت كني درنمياد 

فقط حنا نيس همه رنگاي گياهي همينن. اكسيدان روشون بخوره نارنجي زشت ميشه. ديگه نميتوني از رنگ شيميايي ...

موهای من ژنتیکی یه جوریه نمیشه رنگ گذاشت روش، مامانم رنگ گذاشت موهاش سوخت و ریخت به شدت، رفت دکتر گفت جنس موهاش همینه ، منم جنس موهام زیاد تعریفی نداره رنگ نزارم بهتره، رنگ های طبیعی رنگاش ضایع نیست ، خوشگله

بخند! همین الان
فقط حنا نيس همه رنگاي گياهي همينن. اكسيدان روشون بخوره نارنجي زشت ميشه. ديگه نميتوني از رنگ شيميايي ...

رنگی که شما میزنی چه جوریه؟؟ عکسی داری از رنگش؟ 

بخند! همین الان
2706