2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه دوره هات طولانی اند آره... ممکنه اقاح دیر بوده

سیکلم ۲۹ روزس همیشه هم مرتب بوده  الان ۳۳ روز شده و‌پریود نشدم هر ماه هم تخمک گذاری داشتم الان سر در گمم نمیدونم باردارم یانه

منم همینجوری بودم تاسوعا عاشورا که ازمایشگاه بسته بود انقد حرص خوردم آخرش رفتم ازمایش دادم . اخه سه تا بی بی چک منفی شد یکی مثبت . برو آزمایش بده خیال خودتم راحت کن ۲ ساعت بعد چوابشو میده بهت

منکه به دکترم گفتم بی بی چک زدم مثبت شد بعد چهار روز خونریزی کردم 

گفت باردار نبودی اصلا قبول نداره میگه فقط ازمایش...

ولی یه درصدی درسته بی بی چک 

..

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
من امروز روز ۳۰ سیکل بودم و دوره هام ۲۸ روزه است با بی بی چک مدیکور مثبت نشون داد

مبارکه عزیزم🌸🌹

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
منم همینجوری بودم تاسوعا عاشورا که ازمایشگاه بسته بود انقد حرص خوردم آخرش رفتم ازمایش دادم . اخه سه ...

با ازمایش مثبت نشون داد ؟ گفتم تا شنبه صبر کنم‌بعد برم ازمایش حالا نمیدونم امروز برم یا شنبه

2706