1373
1389
عنوان

چهارروز از موعدم میگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 115 پست

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

اینا خوبع بخورم کع مریود شم؟؟؟من خاستم برم اممول پروژسترون بگیرم بزنم...شاید بشم

اول دوسه باری اونی ک گفتم دم کن مث چایی بخور اگه نشدی پروژسترون بزن

میشه برای بچه دار شدنم یک صلوات برام بفرستی؟😍😍
1387
منم چهار روز عقب افتاد بعدش آز دادم مثبت شد به دکترم خبر دادم بعد از آزمایشگاه اومدم بیرون پریود شدم ...

اره ادم نمیدونه باردار بوده نبوده بدتره 

من قشنگ عین سقط قبلیم شدم ...بعد دکتره گفت نه باردار نبودی 

خورد به تعطیلات عید غدیر نرفتم از بتا بدم بعدم خونریزی کردم‌...اخرم مشخص نشد

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
اووو بعد دوساعت چ طولانییی....کیت تخمک رو نزدیک تخمک گذاری باید استفاده کرد؟

من سه بسته پنج تایی گرفتم از روز یازدهم هرروز زدم تا روز بیستم دو خط شد

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه گل پسر بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄
1376
شما این سری چند روز عقب انداختین بی بی تون مثبت شد

گفتم که یه هفته قبل موعد مثبت شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه گل پسر بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄
شما تلخی دهانم داشتین؟

نه الانم فقط سینه ام درد میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226