1421
1389

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

اگه دوره هات طولانی اند آره... ممکنه اقاح دیر بوده

سیکلم ۲۹ روزس همیشه هم مرتب بوده  الان ۳۳ روز شده و‌پریود نشدم هر ماه هم تخمک گذاری داشتم الان سر در گمم نمیدونم باردارم یانه

1390

منم همینجوری بودم تاسوعا عاشورا که ازمایشگاه بسته بود انقد حرص خوردم آخرش رفتم ازمایش دادم . اخه سه تا بی بی چک منفی شد یکی مثبت . برو آزمایش بده خیال خودتم راحت کن ۲ ساعت بعد چوابشو میده بهت

منکه به دکترم گفتم بی بی چک زدم مثبت شد بعد چهار روز خونریزی کردم 

گفت باردار نبودی اصلا قبول نداره میگه فقط ازمایش...

ولی یه درصدی درسته بی بی چک 

..

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1376
من امروز روز ۳۰ سیکل بودم و دوره هام ۲۸ روزه است با بی بی چک مدیکور مثبت نشون داد

مبارکه عزیزم🌸🌹

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
منم همینجوری بودم تاسوعا عاشورا که ازمایشگاه بسته بود انقد حرص خوردم آخرش رفتم ازمایش دادم . اخه سه ...

با ازمایش مثبت نشون داد ؟ گفتم تا شنبه صبر کنم‌بعد برم ازمایش حالا نمیدونم امروز برم یا شنبه

1403
1391