1421
1411
عنوان

چهارروز از موعدم میگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 115 پست

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

اهااان..حامله شدی تاحالا؟دکتر نرفتی؟

نه نشدم دکتر هم رفتم چند ماه پیش کلومیفن خوردم‌دیگه پیگیری نکردم پارسال هم کلا سونو اینا دادم هیچ مشکلی نداشتم خداروشکر ولی چرا باردار نمیشدم خدا میدونه دکتر‌میگفت تا یه سال هیچی مصرف‌نکن بعد یه سال اقدام کن 

1436
نه نشدم دکتر هم رفتم چند ماه پیش کلومیفن خوردم‌دیگه پیگیری نکردم پارسال هم کلا سونو اینا دادم هیچ مش ...

اگه شوهرتم مشکل نداره پودراینوفولیک بخور خیییلییی زود حامله میشی

میشه برای بچه دار شدنم یک صلوات برام بفرستی؟😍😍
1432

باز بی بی چک بگیر یه مارک دیگه من روژان گرفتم پریودم این ماه ۲۵روزه بود بنظرم فرداش یعنی۲۶روز بی بی زدم خط کمرنگ افتاد انگار مثبت بود دیگه ولی هنوز نرفتم آز ودکتر وبهداشت 

اینجا کسی همسن درد من نیست....
باز بی بی چک بگیر یه مارک دیگه من روژان گرفتم پریودم این ماه ۲۵روزه بود بنظرم فرداش یعنی۲۶روز بی بی ...

یعنی احتمالش هست از مارک بی بی باشه؟ میگن مدیکور‌ خوبه که 

یعنی احتمالش هست از مارک بی بی باشه؟ میگن مدیکور‌ خوبه که 

بلی تو چندتا تایپک خوندم ک مدیکور برعکس جواب داده.. حالا  اگر امکانش هس یه مارک دیگه بگیر دفه بعد

اینجا کسی همسن درد من نیست....
1418
ببخشید چ پودریه ؟گیاهیه ؟

ن عزیزدلم گیاهی نیس .یک مکمل هست و هیییچ عوارضی نداره حتی نسبت ب قرص کلومفین و لتروزول این خیلی داروی بهتری هس چون عارضه نداره‌.

ما شهرستانیم و دختردایی من برای پلی کیستیک بودنش رف تهران پیش یکی از بهترین دکترا که اخر درمانش این مکمل رو دکتر نوشته بود ک گفتع بود بین یک ماه تا ۶ ماه مصرف کن زمان بده ب خودت حامله میشی.ک ماه اول حامله شد😮😮ک خواهر من ۵ ماه اقدام بود و حامله نمیشد خواهر خودمم ۸ روز پودرشو خورد بخدا حامله شد.منم خوردم حامله شدم ولی چون اسپرم شوهرم ضعیف هس بتام دیگه بالا نرف و پریود شدم

میشه برای بچه دار شدنم یک صلوات برام بفرستی؟😍😍
1364