1345
1341

محققان ثابت کردن ۸۹ درصد خانم های زیر سی سال که ورزش منظم و بیش از ۸ ساعت در روز نداشتن و زایمان طبیعی انجام دادن دیسک های کمر اونها جابه جا شده و اگر با آمپول فشار زایمان کردن حتی دچار پارگی دیسک شدن که علائم حاد این آسیب بعد از ۴۰ سالگی و با کمردرد های مزمن و از کار افتادگی زودتر از موعد بروز میکنه....و در ایران این درصد به ۹۲ هم رسیده....

چوخ دانشمه

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

۸ ساعت ورزش؟؟!!!!

میشه منبع روبگید؟

والا ما قبلنا چیز دیگه ای خوندیم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
این که مبتلا شدن قبل از بارداری....

عزیزم منبع حرفتون رو بذارید شما فکر میکنید غربیا مدام در. حال ورزشن ؟؟زایمان سزارین هم به ندرت انجام میدن اگه اینطور بود پنجاه درصدشون الان دیسک کمر داشتن

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
عزیزم منبع حرفتون رو بذارید شما فکر میکنید غربیا مدام در. حال ورزشن ؟؟زایمان سزارین هم به ندرت انجام ...

قطعا میدم اما الان در دسترسم نیست سر ظهر تاپیک میزنم لینک میدم

چوخ دانشمه
1226

من که ورزشکار نیستم ولی خداروشکر از زایمانم خیلی راضی بودم و چند بار دیگه هم قرار باشه زایمان کنم حتما طبیعی رو انتخاب میکنم

💞الله اکبر (یعنی خدا بزرگتر از آن است که قابل وصف باشد) ، توکلت علی الله💞
عزیزم منبع حرفتون رو بذارید شما فکر میکنید غربیا مدام در. حال ورزشن ؟؟زایمان سزارین هم به ندرت انجام ...

خیر مدام در حال فعالیتن...اما در جامعه ی ما اکثر خانوما وظیفه ی کسب درآمد ندارن و شیوه ی درست زندگی رو نمیدونن

چوخ دانشمه
من که ورزشکار نیستم ولی خداروشکر از زایمانم خیلی راضی بودم و چند بار دیگه هم قرار باشه زایمان کنم حت ...

اگه ورزشکار نیستین قطعا فعالیت زیادی دارین که ورزش حساب میشه

چوخ دانشمه
1364