2703
2553
عنوان

ترشحات قهوه ای رنگ در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 29 پست
خدا کنه به همین یک هفته ختم بشه دعا کنید 

بله ممکنه تا سه روز زیادتر هم بشه خون روشن بده...من تا یه هفته داشتم...سرنماز اینطور شدم ولی شوکه شدم شدید...فقط استراحت مطلق کن تا یه ماه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر گرمه انگار هی میخواد بیوفته مادر لک میبینه...من و خواهرم سر پسر اینطور بودیم....ولی خواهرم سر دخ ...

واقعا پس خداروشکر خدا برام نگهشد اره

خوش باش که هرکه راز داند داند که خوشی خوشی کشاند
2456
بله ممکنه تا سه روز زیادتر هم بشه خون روشن بده...من تا یه هفته داشتم...سرنماز اینطور شدم ولی شوکه شد ...

نمازهارو نشسته بخونیم طوریه؟

2714

در ضمن یه چیز دیگه: ان شالله که همه چیز خوب پیش میره و‌مشکلی نیست... ولی اگر خدا یی نکرده سقط شد اصلا ناراحت نشو ... چون سیستم بدن خود بخود جنینهای مشکل دار رو دفع می کنه... منظورم اینه استراحت کن شیاف بزن ولی بسپرش به خدا

در ضمن یه چیز دیگه: ان شالله که همه چیز خوب پیش میره و‌مشکلی نیست... ولی اگر خدا یی نکرده سقط شد اصل ...

سپردمش به خدا ممنون

عزیزم من تا هفته های ۱۲ لک قهوه ای خیلی کم میدیدم طبیعیه چیزی نیست...اگه خدایی نکرده ترشحاتت قرمز یا صورتی باشه اون موقع باید نگران بشی

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
وای خدایا نه ماه  کامل

نه ماه کامل لک قهوه ای که هراز گاهی نبود یه نفس راحت میکشیدم، ودتاسه باخونریزی خییییییلی شدید که دوماه از سه ماهه دوم بارداریم بیمارستان بستری شدم، خداروشکر به خیر گذشت الان پسرم 4سال ونیمشه، ویه پسر کوچولوی دیگه دارم که اصلا مشکل نداشتم ولی چند بار فقط لک دیدم که اونم جفتم پایین بود ولی چون پسر بزرگم کوچیک بود هنوز اصلا استرتحت نداشتم که به لطف خدا ااونم به خیر گذشت، انشاالله جنینت سالمه عزیزم ولی تاسونو حتما استراحت داشته باش😘

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
پسر گرمه انگار هی میخواد بیوفته مادر لک میبینه...من و خواهرم سر پسر اینطور بودیم....ولی خواهرم سر دخ ...

درسته منم پسر باردارم و لک قهوه ای میدیدم

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
2706