2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک جنجالی

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 94 پست
خواستم اینا روبگم تو زحمتشو کشیدی😂

فدات.دیگه هرکس فحش داده بی ادبه😂

دفاع نداره که

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

من تو اون تاپیک قاصدک بودم!نهایت جوابش این بود خودت میمیری!نه اینکه بیای بگی مامانت میمیره باباتم سرطان میگیره

جفتشون از پس هم خوب براومدن!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حس کردم خودشه چون اون کاربریش ترکید

ديشب فحش داده تركيده

امروز عضو شده 

چي فكر ميكني!😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
اره دیگ استارترم همونه🤣 چقد دلسوزه بخاطر کسی ک قطع شده عضو شده

چ پیگیرم بوده من ک کلا انلاین بودم این سه تا تاپیک روپشت سرهم ندیدم فقط استارتر قاصدک ادرس داد ک برین این تاپیکارو ببینین

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
واقعا دیدی چه خبر بود همه تو سرو کله هم میزدن ولی از همه بیشتر کاربر تخس مقصر بود واقعا اون کشش داد ...

همه رو حريف بود ك خب كار زياد سختي نيست فقط كافيه اين جور مواقع چشم و ببندي و دهن و باز كني بعضيا تربيت خونوادگي مانعشون ميشه بعضيام...اصلا كار سختي نيست بي ادب بودن

ولي انصافا از فحاشي استارتر بگذريم من بهش حق ميدم

من تو اون تاپیک قاصدک بودم!نهایت جوابش این بود خودت میمیری!نه اینکه بیای بگی مامانت میمیره بابا ...

دقیقا حالا استارتر که خیلی توهین کرد خدایی ولی واقعا واقعا حقش نبود همچین حرفی میزد من جاش بودم شاید همین جوابو میدادم کار از جایی خراب شد که کاربره بهش گفت توباد معده نیستی اینم زیپ دهنشو باز کرد هرچی کثیفی بود حواله میداد من کوپ کرده بودم اصلا چشام گرد شده بود

2738
چ پیگیرم بوده من ک کلا انلاین بودم این سه تا تاپیک روپشت سرهم ندیدم فقط استارتر قاصدک ادرس داد ک بری ...

😙😙من قضیشو نمیدونسم اصن اولش بودم بعد رفتم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

این قضیه که واسه یکی دوشب پیش همین موقعه هاس 

اون کاربر تاپیک قاصدک اتفاقا بدتر جواب میداد چون تو هر سه تا تاپیکش من خودم بودم  

دیگه ایشون پاشو فراتر گذاشته بود به خانواده های بچه ها توهین میکرد بچه ها هم مسخرش نکردن !!! 

یکیشون ایموجی گذاشته بود یکی نوشته بود واقعا که 

خود استارتر شروع ب توهین کرد به بچه ها تا قبلشم اطلاع از تاپیک بی ادبا نداشت آخرین صفحه ها اومد 

چیزی که تموم شده که تموم شده چرا در موردش تاپیک میزنی دوباره دوستم !؟ 

خود نی نی یارها بارها گفتن تاپیک سریالی نزنین

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍
خودشه😂

😂😂😂

استارتره سااده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
تاپيك ديشبه الان هنوز پيگيريد ؟ فكر كردم براي همين چند دقيقه پيشه تو پر بازديدا دنبالش بودم🤦‍♀️

ن عزیزم ایشون دیروز صب چن تا تاپیک جنجالی زد و حرفای رکیک بعد قطع شد الان مثلا ناشناس عضو شده از خودش دفاع میکنه😂

عکس پروفایلتو بذار اول نشناختمت😂

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2706