2703
2553
عنوان

پیرو تاپیک جنجالی

749 بازدید | 94 پست

قاصدک میخوام بگم یه حرف چقدر میتونه تاثیر گزار باشه درواقع یه شخص میتونه جماعتی رو گرفتار کنه یه بنده خدایی تاپیک زد قاصدک اومده اتاقم همه گفتن خوش خبری استارتر تشکر کرد یکی بی دلیل بهش گفت میمیری !!!!استارترم با لحن تند جوابشو داد که خدایی حق داشت بعد کاربره توهین کردو استارتر هم توهینای شدیدتری در همون حین یک کاربر دیگه ادعای ادبش میشده یک تاپیک با عنوان (بی ادبا )!!!!!زد و همون اول تو عنوانشم به استارتر قاصدک توهین کرده بود انگار و بعد هی از توهینای توی تاپبک قبل عکس میزاشتو لینک تاپیک قبلو گذاشتو خلاصه به استاتر قاصد حسابی  و توهین کرده بودن انگار. استارترقاصدک بدبختم تاپیک خودشو بسته بوده و توی تاپیک توهینی هیچ اظهار نظری نکرده.بعد اومده یک تاپیک نمیدونم درمورد شام یا ناهار چی بخوریم زده که اون کاربرای توی تاپیک بی ادبا اومدن استیکر خنده گزاشتن و توهین کردن به بیچاره که اصلا ربطی نداشت استارترم کلی توهینای بد بهشون کرد هم تو تاپیک ناهارو شام هم تو تاپیک قاصدک هم تو بی ادبا .کلی دل شکست کلی توهینا شد و کلی اعصابا خورد شد من خاننده خاموش بودم خیلی لجم گرفته بود

توام نبايد تاپيك قاصدك ميزدي و بهشون توهين ميكردي خو

ميفهمي ك؟☺️😉

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد این بچه ها افتادم ک تو مدرسه اذیتشون میکنن😕

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2720

من تاپیک های قاصدک رو ندیدم

ولی هرقد سعی کنی یکیو مظلوم جلوه بدی ، کسی که توهین کرده کارش اشتباهه.هم اون نفر اول هم این استارتر قاصدک

بد باهاش حرف زدن قفل کنه گزارش بزنه.فحش دادن نشونه شخصیت دوطرفه که خوبم نشون دادن

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
توام نبايد تاپيك قاصدك ميزدي و بهشون توهين ميكردي خو ميفهمي ك☺️

من اصلا هیچ کدوم تاپیک نزدم نظرم ندادم من تازه عضو شدم خاننده خاموش بودم اونجا ولی خوب سه تا تاپیکو کامل دنبال میکردم

2714
من اصلا هیچ کدوم تاپیک نزدم نظرم ندادم من تازه عضو شدم خاننده خاموش بودم اونجا ولی خوب سه تا تاپیکو ...

مام نفهميدم شما همون استارتر هستي

البته اگه نخواي امشب به منم اون فحشاي ديشبيتو بدي😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من تاپیک های قاصدک رو ندیدم ولی هرقد سعی کنی یکیو مظلوم جلوه بدی ، کسی که توهین کرده کارش اشتباهه.ه ...

خواستم اینا روبگم تو زحمتشو کشیدی😂

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
من اصلا هیچ کدوم تاپیک نزدم نظرم ندادم من تازه عضو شدم خاننده خاموش بودم اونجا ولی خوب سه تا تاپیکو ...

فک کنمم استارتر قاصدک ترکید درسته؟

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

خب الان دوباره درپی اش تاپیک نزن باز لطفا 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
فک کنمم استارتر قاصدک ترکید درسته؟

اره دیگ استارترم همونه🤣

چقد دلسوزه بخاطر کسی ک قطع شده عضو شده

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706