2410
2553
رنگ آبی لباسا هم برای چشم زخم خوبه انگشترفیروزه عزیزم عزیزم میشه ازسیاست های همسرداریت بگی شاید بعد ...

آها یه چیزی یادم اومد روی شوهرمو پتو میکشم

جلو روش خداروشکرمیکنم 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه لباس فیروزه ایی میپوشم بعد شوهرم میگه انگشتریه کی هستی ؟

😂😂😂خب مثلا روسریتون یافقط مانتو آبی بپوشید

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
این خودش سیاسته.دوست داره؟

چیش سیاسته؟ 

دوست داره خودش میگه نسبت به کیسایی که رفتم خواستگاریشون خیلی شادی و حس سبکی دارم 

شوهرمو هرکی میبینه میگه ازدواج بهت ساخته دیگه پیرمرد نیستی الان مثل اینکه ۲۵سالشه از قیافه

2456
رنگ آبی لباسا هم برای چشم زخم خوبه انگشترفیروزه عزیزم عزیزم میشه ازسیاست های همسرداریت بگی شاید بعد ...

آها یه چیزی که از قبل محرم شوهرمو شدید بهم علاقه مند کرده میگم بهش بیا روزهای خطرناک بریم کربلا ان شالله شهید بشیم یا جانباز 

کلا تنش لرزید من از روی دلم گفتما 

آها یه چیزی یادم اومد روی شوهرمو پتو میکشم جلو روش خداروشکرمیکنم 

یعنی چی؟

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
2714
مجردا فک میکنن آینده وجود نداره بعد ازدواج میفمیم زندگی در جریان است😂

نمیدونم والا 

من که مجرد بودم خیلی تنم سست بود و کاهل بودم توی نماز

پامیشم ۲۰دقیقه به اذان بعد شروع میکنم بیدار کردن شوهرم  شوهرم میگه این همه سال نمازام رو خوندم ...

بخاطر شوهر نمازخونیه که داری من متاسفانه برعکس تو شدم. 

جانا دلم ربوده ای فریبانه !
یعنی چی؟

ببین مثلا وقتی میخواد بخوابه باید سردش بشه بخوابه برا همین پتو نمیکشه روش وقتی خوابش برد روش پتو میکشم بعدش میگه توی مجردیش هیچکی روشو نمیکشیده همیشه پهلوش درد میگرفته

بخاطر شوهر نمازخونیه که داری من متاسفانه برعکس تو شدم. 

خونه پدریمم خیلی نماز خونیم 

پدرم سال ها نمازصبحش قضا نشده مادرمم همینطور

ببین مثلا وقتی میخواد بخوابه باید سردش بشه بخوابه برا همین پتو نمیکشه روش وقتی خوابش برد روش پتو میک ...

آخی چندتا چندتا روش پتو بکش 😊ازدلش دربیاد قدرشماراهم بیشتربدونه😍

آخی چندتا چندتا روش پتو بکش 😊ازدلش دربیاد قدرشماراهم بیشتربدونه😍

بعد اون خداروشکر کردن اینجوریه که مثلا نشستیم یهو میگم خداروشکر که شوهرم مهربونه خداروشکر دوسش دارم 

2706