2410
2553

بابام همیشه میگه دخترای من تا تو خونه بودن پیر منو درمیاوردن سر یه کفش و روسری خریدن و هزار دنگ و فنگ داشتن حالا شوهر کردن سالی یه مانتو هم نمی خرن، هر وعده غذا دو سه تاقابلمه رو اجاق بود یکی گوجه نمی خورد یکی گوشت نمی خورد یکی کوفت نمی خورد حالاخونه شوهر نون پیاز هم می خورن جیکشونم در نمیاد😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بابام همیشه میگه دخترای من تا تو خونه بودن پیر منو درمیاوردن سر یه کفش و روسری خریدن و هزار دنگ و فن ...

اتفاقا خیلی بدغذام ازینایی که غذا نباید بوی بد گوشت بده یا نباید برنج خارجی باشه 

توی خونه شوهرم تازه بدتر شدم و بدتر ادا اصول دارم جوری که مادرشوهرم میگه توکه نه رب بیرون میخوری نه گوجه میخوری نه مرغ میخوری نه الویه میخوری نه ماکارونی میخوری نه هیچی نمیخوری پس چی بپزم بهش میگم آبگوشت بار کن 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
خخخخ آره هم مستحبات هم غسل واجب دیگه قبلا من نماز صبحم قضا میشد ناراحت میشدم ولی یه مدت آدم بدی شدم

چجوری آدم بدی شده بودید؟

2456

عزیزم خوشبحالت من مجردم خیلی بی حوصلم برای کارها دقیقا مثل شمام

خوب صددرصد باشوهرتون خوشبختین که حوصله دارشدین 

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
عزیزم خوشبحالت من مجردم خیلی بی حوصلم برای کارها دقیقا مثل شمام خوب صددرصد باشوهرتون خوشبختین که حو ...

شاید باورت نشه شقیقه هام همه موهام سفید شدن 

خیلی اذیتی دارم 

از وقتی عقد کردم خیلی خیلی مریض شدم همش چشم میخوردم 

بعدش یه و ان یکاد انداختم گردنم حال و روزم کم کم بهتر شد

2714
شاید باورت نشه شقیقه هام همه موهام سفید شدن  خیلی اذیتی دارم  از وقتی عقد کردم خیلی خیلی ...

عزیزم مواظب باشین منم خودم زود چشم میخورم برای فامیل بیشتر ازخوشبختیتون زیاد نگید درحدمعمول

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
عزیزم مواظب باشین منم خودم زود چشم میخورم برای فامیل بیشتر ازخوشبختیتون زیاد نگید درحدمعمول

نمیدونم چرا اینجوریه 

من همش اسپند دستمه روزی دوبار دود میکنم

نمیدونم چرا اینجوریه  من همش اسپند دستمه روزی دوبار دود میکنم

رنگ آبی لباسا هم برای چشم زخم خوبه انگشترفیروزه عزیزم

عزیزم میشه ازسیاست های همسرداریت بگی شاید بعدم به دردم بخورند😉

رنگ آبی لباسا هم برای چشم زخم خوبه انگشترفیروزه عزیزم عزیزم میشه ازسیاست های همسرداریت بگی شاید بعد ...

سیاست خاصی ندارم مثل موم توی دست شوهرمم 

فقط خیلی وحشتناک شاد و شنگولم 

۲۴ساعت به شوهرم میگم بیا بریم شهربازی یا پارک یا سینما 

رنگ آبی لباسا هم برای چشم زخم خوبه انگشترفیروزه عزیزم عزیزم میشه ازسیاست های همسرداریت بگی شاید بعد ...

یه لباس فیروزه ایی میپوشم بعد شوهرم میگه انگشتریه کی هستی ؟

سیاست خاصی ندارم مثل موم توی دست شوهرمم  فقط خیلی وحشتناک شاد و شنگولم  ۲۴ساعت به شوهرم ...

خداراشکر پس شوهرتون خسیس نیست که اینجورید.

2706