1373
1389

نمیدونید چرا از وقتی ازدواج کردم راحت تر برای نماز صبح بیدار میشم؟ 

حتی قبلا جون به جونم میکردن هفته ایی دوبار میرفتم الان کافیه بگم یا علی روزی دوبارم میرم حموم

قدرت بدنیم هم خیلی بالا رفته چرا؟

سلطان نکته ی فارسی هسدم در خدمتون  دکتر جانا هستم

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379
1376
چقدر خوب که رو نمازت تاثیر داشته . خوش به سعادتت توروخدا ادامه بده 😣😣😣

پامیشم ۲۰دقیقه به اذان بعد شروع میکنم بیدار کردن شوهرم 

شوهرم میگه این همه سال نمازام رو خوندم اول وقت اونوقت الان توی فسقلی منو بیدار میکنی ؟ همش متعجب میشه چون من اول ازدواجمون اصلا نماز صبحام قضا بودن 

پامیشم ۲۰دقیقه به اذان بعد شروع میکنم بیدار کردن شوهرم  شوهرم میگه این همه سال نمازام رو خوندم ...

وای چقد خووووب خوشبحالت شوهره نماز خون داری 😍😍😍

کاش نصیب منم بشه 😢

اگه بخاطره اسم کاربریم کولوچه هوس کردید و در دسترستون نبود منو ببخشید و حلال کنید 😣😢😢😢
خب  من بلد نیستم 😞بگید چیه

منم دقیق نمیدونم ولی در این حد میدونم روله رو کردها میگن 

فک کنم مثه همون عزیزمه خودمونه 

اگه بخاطره اسم کاربریم کولوچه هوس کردید و در دسترستون نبود منو ببخشید و حلال کنید 😣😢😢😢
1288

یا نصف دینت کامل شده به صراط مستقیم وارد شدی، یا فعلا جو گیری بعدش سست میشی، یا شوهرت گیر میده بهت، یا خیلی دعا کردی شوهر کنی الان خیلی خوشحالی، یا دچار بیخوابی صبح شدی، یا کلا بیکاری که ازین سوالا میکنی خب به ما چه مربوط چرا پا میشی ( شوخی کردم ناراحت نشیا کلا چراشو نپرس خیلی هم خوبه)

وای چقد خووووب خوشبحالت شوهره نماز خون داری 😍😍😍 کاش نصیب منم بشه 😢

ان شالله 

اما بهت بگم نمازاش خیلی طولانیه وقتی خونه اییم دوتایی همش در حال نمازه

چرا توهمه تاپیکا امروز رول رول میکنن

آموزش کوردی بوده😂

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
یا نصف دینت کامل شده به صراط مستقیم وارد شدی، یا فعلا جو گیری بعدش سست میشی، یا شوهرت گیر میده بهت، ...

چشم

1339