2726

چیزی هم میخرید ؟

کاری به اون وقتایی که مرتب و هرروز میرین خونشون ندارم

سوال من برا وقتیه که براتون مهمونی دادن و یا برای شام یا ناهار دعوتتون کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیر مگه باید چیزی ببرم؟ اصولا وقتی برای اولین بار خونه یک نفر دعوت میشی باید یک جعبه شیرینی همرات باشه نه اینکه خونه مامانتم دعوت میشی کادو بگیری

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند

من هیچوقت دست خالی نمیرم شده بستنی کیلویی بگیرم میوه بگیرم ...

دعوتی ما نداریم خودمون میریم میایم ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

بنظرم مهمونی دیر به دیر باشه بخر مثلا ماهی یبار بخر.ولی اگه هرهفته باشه یه چیز خوردنی یا معمولی ببر.باز هم به وضع مالی خودت مربوط میشه و توقعی که پدرمادرت ازت دارن.

2706