2726

بنظرتون اخر و عاقبتمون چی میشه ماهایی که مجردیم چی چجور باید زندگی کنیم پس انداز کنیم اخه اصلل کار نیس که جوونا برن سرکار😑😑

خدایا خودت رحمی کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بزرگه

سلامتی داریم عزیزم

نگرانی چ فایده ای داره 

بهر حال عمر میگذره 

خداوند رو شکر کنیم بخاطر نعمتهایی ک داریم

هرچی صلاح باشه همون میشه

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2728

من متاهلم دوساله.‌خداروشکر از صفر شروع کردیم دانسجو بودیم هردومون..الان ی خونه نقلی داریم و ی ماشین صفر..البته کمک مالی پدرهد تو جهاز دادن و عروسی کردن بجای خود ولی با وحود داشته هامون و شغل بازم کم میاریم..خیلی هم کم میاریم.

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

یاد مردم افتادم که گیر میدن بچه بیار

میگم اوضاع مملکت خوب نیست

میگن هر غلطی بچه های ما کردن بچه توام میکنه!!!!

دور از جون شما

ولی همه باهم قراره بسوزیم تو این اتیش

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

توکل به خدا وامید روفراموش نکن،باید قبول کنیم سطح توقعات روهم پایین بیاریم، منظورم به شما نیست کلی میگم، جوونهامون متاسفانه خیییلی متوقع تنبل شدن

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

ه‍هههههههه فقط میتونم بگم فکر هرشب من اوضاع اقتصادیه ...ما داشتیم تواشنامومن ۲تومن پول داد ب دخترش وتمام گفت جهیزیه ندارم ...اما خرشانس بود شوهرش هیچی نگفت وعروسی سرگرفت شوهر خانه دار وکارمند ....

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2706