1345
1341

بنظرتون اخر و عاقبتمون چی میشه ماهایی که مجردیم چی چجور باید زندگی کنیم پس انداز کنیم اخه اصلل کار نیس که جوونا برن سرکار😑😑

خدایا خودت رحمی کن

خدا بزرگه

سلامتی داریم عزیزم

نگرانی چ فایده ای داره 

بهر حال عمر میگذره 

خداوند رو شکر کنیم بخاطر نعمتهایی ک داریم

هرچی صلاح باشه همون میشه

اون لحظه که میخوای یه کتلتو نصف کنی ولی یه مو مانع میشه... اون لحظه هزار بار تقدیم تو باد😁😁😈

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

من متاهلم دوساله.‌خداروشکر از صفر شروع کردیم دانسجو بودیم هردومون..الان ی خونه نقلی داریم و ی ماشین صفر..البته کمک مالی پدرهد تو جهاز دادن و عروسی کردن بجای خود ولی با وحود داشته هامون و شغل بازم کم میاریم..خیلی هم کم میاریم.

لایکم نکنید تو روخدا..کلاس نمیذارم والا..ولی ممنون میشم اگه لایک نکنید😍

یاد مردم افتادم که گیر میدن بچه بیار

میگم اوضاع مملکت خوب نیست

میگن هر غلطی بچه های ما کردن بچه توام میکنه!!!!

دور از جون شما

ولی همه باهم قراره بسوزیم تو این اتیش

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

توکل به خدا وامید روفراموش نکن،باید قبول کنیم سطح توقعات روهم پایین بیاریم، منظورم به شما نیست کلی میگم، جوونهامون متاسفانه خیییلی متوقع تنبل شدن

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!

ه‍هههههههه فقط میتونم بگم فکر هرشب من اوضاع اقتصادیه ...ما داشتیم تواشنامومن ۲تومن پول داد ب دخترش وتمام گفت جهیزیه ندارم ...اما خرشانس بود شوهرش هیچی نگفت وعروسی سرگرفت شوهر خانه دار وکارمند ....

1226

اکثرا مردممون افسردگی گرفتن 

همه صورتشونو با سیلی سرخ می کنن

اصلا نمی شه خوشگذروند تو حسرت همه چی موندیم😩

خدا ترامپو لعنت کنه مردک عوضی نابودمون کرد

خدا از باعث و بانیش نگذره می خواد هر کی که باشه 

خدایا سهم نعمت و شیرینی زندگی منو ندادی (👶) خدایا ازت خواسته هایی دارم 😔                          ازت خواهش می کنم منو زودتر از شوهرم از دنیا ببر چون نمی تونم دیگه تنهایی رو تحمل کنم 😥.           یه خواسته دیگه ام اینه بهم قدرت و صبر بده تا بتونم زخم زبون زدنارو تحمل کنم.خدایا چرا بعضی از بنده هات نمی دونن اگه نخوای نمیشه، بی اِذنت یه برگ از درخت نمی افته🌿 گفتم درخت یاد زخمی که سه ساله هنوز جا زخمش تازه اس و تازه هم می مونه افتادم (خدایا یادته زن عموم بهم گفت درخت بی بار ارزش نداره) یعنی منی که مادر نشدم ارزش و مقامی ندارم این انصافه 😭  ده ساله منتظرم   چِشم دنبال بغل مردمِ بغل من خالیه👶 یه آه سنگینی همیشه دلمو و یه بغض سنگین گلومو گرفته، جاریم تازگیا به شوهرم گفته بی وارث 😭😭😭 همسرم قربون دلت بشم که نمی تونی چیزی بگی می ریزی تو خودت فدای دلت عیب نداره تقصیر منو تو نیس این بی انصافی خداس و عقل ناقص بنده هاش😥                               فرزندم آمدنت به زندگیم مانند معجزه ای بیش نخواهد بود👶 دوس دارم شبا با گریه های تو و لالایی های من هر دومون بخوابیم👶 دوس دارم با قدم های تازه ای که بر میداری و ذوق راه رفتنت منو چندین برابر عاشق تر و دیوونه تر می کنه ببرمت پارک🚼 دوس دارم صبحا دست تو دست هم ببرمت مهد😍 دوس دارم وقتی بابایی از سر کار می یاد بدویی بغلش و بوسش کنی و بگی خسته نباشی💓 دوس دارم دانشگاه رفتنتو ببینم🎓 دوس دارم عروسی یا دامادیتو ببینم🎎 دوس دارم نوه هامو ببینم👪 دوس دارم......                  خدایا میشه یعنی این آرزوها بشه واقعی ، دست تو که چیزی نیس، اگه بخوای میشه خدایا قسمت میدم به بانو و مادر پاک دامنه دو عالم حضرت فاطمه زهرا دامنمو سبز کن، نام مادر که خیلی مقدسه لایقش باشم 🙏
یاد مردم افتادم که گیر میدن بچه بیار میگم اوضاع مملکت خوب نیست میگن هر غلطی بچه های ما کردن بچه تو ...

ازقدیم گفتن بچه با خودش رزقشو میاره ..اگر شرایط روحی داری بسم الله 

مالی رو بسپر ب خدا 

1364