2410
2553
عنوان

ميگن طرف متوسط رو به بالاس و با طبقه خيلي مرفه و لاكچري ز

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 40 پست
اره عزيزم منم همين طور فك ميكنم كسي كه درامد ماهيانه اش از ٢٠ يا ٣٠ ميليون به بالا باشه متوسط رو به ...

😂نه من منظورم این بود کل زندگیش ۲۰،۳۰ میلیارد باشه

البته ک برای شخص خودم  و کار خودم بنظرم خیلی ۲۰م درامد زیادیه

یادم تورو فراموش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جمله یه کمی مشکل داره  متوسط رو به بالا میشه معمولی با لاکجری بودن فاصلش خیلی زیاده

عزيزم طبقات جامعه در ايران از پايين به بالا فقير و ندار ، متوسط رو به پايين كه فقط درامد ٣ الي ٤ ميليوني داره قانع اس.

متوسط رو به بالا. از ٢٠ ميليون تا ١٠٠ ميليون در ماه 

عالي از ١٠٠ ميليون تا ٦٠٠ ميليون در ماه 

فرق العاده عالي از ١ ميليارد به بالا 

2720
عزيزم اون ميشه عالي 

اخه عزيزم تو ايران ما مردم به ٦ يا ٧ طبقه جامعه تقسيم ميشيم .

مثل اروپا نيستيم فقط سه طبقه داشته باشيم 

هر چند به نظر خيلي سياست مدار اي ايران فقط دو طبقه در ايران يا اوني كه ١٠٠ ميليارد به بالا داره يا اوني كه نداره 

2714
اخه عزيزم تو ايران ما مردم به ٦ يا ٧ طبقه جامعه تقسيم ميشيم . مثل اروپا نيستيم فقط سه طبقه داشته با ...

همه دنیا طبقه متوسط دسته بندی گسترده ای داره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
اره عزيزم ميدونم  ولي تو ايران خيلي خيلي گسترده اس

نه اتفاقا ایران طبقه متوسط نداره یا حداقل خیلی دسته کوچیکین مثل هندوستان مردم دارن دو طبقه میشن فقیر و. پولدار برعکس اروپا نود درصد. افراد طبقه متوسطن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
نه اتفاقا ایران طبقه متوسط نداره یا حداقل خیلی دسته کوچیکین مثل هندوستان مردم دارن دو طبقه میشن فقیر ...

اره عزيزم از اين گروني ها به بعد اين شكلي شد الان هم كه هر چي ميريم جلوتر بدتر ميشيم

2706