1345
1341

بله

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) 1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         

نه بنظرم فاصله داره🙄

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

متوسط رو به بالا خونه شخصی داره ماشین سفر خارجی و سرمایه به اندازه نیاز ثروتمندم که میشه کسایی که برج دارن و ،،،،،

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1350

پولدار فقط اونی که چنتا ویلا تو باستی هیلز داره😂

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚

هرکسی یه تفسیری ازجمله داره، من خودم علاقه به ماشین مدل بالا وخونه وسفر خارجو و... ندارم، سفر داخلی دوبار تو سال خونمون که شکر خدا هست و ماشین و.... در حد عرف رو زندگی متوسط وایده آلم میدونم

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
هرکسی یه تفسیری ازجمله داره، من خودم علاقه به ماشین مدل بالا وخونه وسفر خارجو و... ندارم، سفر داخلی ...

خوب این متوسطه نه متوسط رو به بالا 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
عزيزم در اين خد منظورم نبود 😂

واقعا برداشتم از ادم پولدار بعد باستی هیلز کنفیکون شد 😂

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚

بنظر من از نظر مالی تا ۲۰،۳۰م متوسط روبه بالاست

✨معجزه 💫رو وقتی باور کردم ک تو‌سخت ترین روزای زندگیم تو عاشقم شدی❤️حضورت ، دوست داشتنت شد بهترین اتفاق زندگیم🌈تو با بودنت همه‌ی روزای سخت دوری و دلتنگی رو برای  قشنگ کردی😘
1288
اره عزيزم منم همين طور فك ميكنم كسي كه درامد ماهيانه اش از ٢٠ يا ٣٠ ميليون به بالا باشه متوسط رو به ...

😂نه من منظورم این بود کل زندگیش ۲۰،۳۰ میلیارد باشه

البته ک برای شخص خودم  و کار خودم بنظرم خیلی ۲۰م درامد زیادیه

✨معجزه 💫رو وقتی باور کردم ک تو‌سخت ترین روزای زندگیم تو عاشقم شدی❤️حضورت ، دوست داشتنت شد بهترین اتفاق زندگیم🌈تو با بودنت همه‌ی روزای سخت دوری و دلتنگی رو برای  قشنگ کردی😘
جمله یه کمی مشکل داره  متوسط رو به بالا میشه معمولی با لاکجری بودن فاصلش خیلی زیاده

عزيزم طبقات جامعه در ايران از پايين به بالا فقير و ندار ، متوسط رو به پايين كه فقط درامد ٣ الي ٤ ميليوني داره قانع اس.

متوسط رو به بالا. از ٢٠ ميليون تا ١٠٠ ميليون در ماه 

عالي از ١٠٠ ميليون تا ٦٠٠ ميليون در ماه 

فرق العاده عالي از ١ ميليارد به بالا 

1364